Gucci

GUCCI

 

 

Między tradycją a nowoczesnością

 

Szwajcarska precyzja połączona z włoskim wzornictwem. Doskonała jakość i niepowtarzalny styl. Takie są zegarki z logo GUCCI.

 

Luksusowe czasomierze w kolekcji domu mody pojawiły się w roku 1972, kiedy GUCCI podpisał umowę licencyjną ze szwajcarską firmą zegarmistrzowską. Dziś zegarki stanowią integralną część należącej do koncernu PPR GUCCI Group, ale nadal powstają w szwajcarskiej manufakturze w okolicy La Chaux-de-Fonds. Szafirowe szkło, szwajcarskie mechanizmy, złoto, stal szlachetna i ręcznie obsadzane brylanty nadają im wyjątkowy charakter. Zgodnie ze strategią marki, zegarki projektowane są w nawiązaniu do ikonicznych kształtów marki takich jak Horsebit czy Chiodo i dzięki temu stanowią spójne uzupełnienie pozostałych kolekcji.

 

GUCCI dba o to, żeby każdy dodatek był dobrany idealnie do stylu właściciela. Dlatego w kolekcji zegarków znajdują się modele od bardzo delikatnych, kobiecych jak G-Timeless, Tornabuoni czy Chiodo, przez takie, które jak Twirl łączą modę i funkcjonalność (po obróceniu tarczy, zegarek zamienia się w bransoletę), po modele sportowe doskonałe zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Takie są czasomierze G-Chrono, sportowa wersja modelu G-Timeless czy niepowtarzalny I-Gucci, który jako jedyny daje możliwość odczytu czasu na dwa różne sposoby.

 

Do ikon nawiązuje też kolekcja biżuterii GUCCI - mieniące się soczystymi kolorami pierścionki Chiodo oraz Horsebit, klasyczne obrączki, łańcuszki i kolczyki Twirl oraz elegancka, wysadzana brylantami biżuteria Marina. Złote ozdoby Rodolfo Gucci zaczął sprzedawać co prawda już w 1970 roku, ale do końca lat 90 nie były doceniane. Spektakularny sukces przyszedł kilkanaście lat później, dzięki nowej dyrektor artystycznej marki. Utalentowana Włoszka, Frida Giannini, następczyni Toma Forda zaczynała od projektów klasycznych ubrań dla kobiet, następnie odpowiadała za linię męską. Dziś trzyma pieczę nad całą marką, ale do jej głównych zadań należy właśnie projektowanie biżuterii. I nic dziwnego, że projekty odpowiadają jej definicji kobiety. Według Fridy jest ona nie tylko piękna i pewna siebie, ale także ceni niezależność i ma twardy charakter.

 

Jedna z wiodących linii domu mody Gucci dostępna jest w salonie W.Kruk na warszawskim Placu Trzech Krzyży. Specjalnie wyselekcjonowana, ponadczasowa, a jednocześnie idealnie wpisująca się w aktualne trendy kolekcja biżuterii wykonana jest z żółtego, różowego i białego złota, ozdobionego brylantami, rubinami, błękitnymi topazami oraz ametystami. Innowacyjne wzornictwo, perfekcyjna równowaga pomiędzy nowoczesnością i tradycją oraz rozpoznawalny styl GUCCI są gwarancją jej sukcesu także wśród polskich miłośniczek luksusu.

 

Zobacz wszystkie zegarki GUCCI

 


Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Zamknij