Czas i koszt dostawy

Czas dostawy

Dochowujemy wszelkich starań by Klienci W.KRUK mogli jak najszybciej cieszyć się produktami zamawianymi online. Czas realizacji zamówień zależy od dostępności produktów oraz formy odbioru.


Zamówienia wysyłane kurierem

Czas realizacji zamówienia prezentowany na karcie produktu to czas potrzebny na skompletowanie produktów i przekazanie ich do wysyłki. Do czasu realizacji zamówienia należy doliczyć czas potrzebny kurierowi na dostawę, który standardowo wynosi 24h. W przypadku modyfikacji produktu np. grawerowania czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.


Zamówienia z odbiorem w Salonie

Czas realizacji zamówienia z odbiorem w salonie zależy od dostępności produktu w salonie

- Produkty dostępne w salonie mogą być odebrane przez Klienta od razu potrzymaniu potwierdzenia dostępności produktu - najczęściej jeszcze tego samego dnia.

- Produkty niedostępne w salonie w momencie składania zamówienia, mogą być odebrane przez Klienta po tym jak produkt zostanie dostarczony do wybranego salonu a dostępność produktu potwierdzona przez obsługę Salonu - Maksymalnie do 16 dni kalendarzowych.

 

Koszt dostawy

Zamówienia wysyłane kurierem:

- Dostawa zamówień o wartości równej lub większej niż 99 złotych, kurierem na terenie Polski jest bezpłatna.

- Dostawa zamówień o wartości poniżej 99 złotych, kurierem na terenie Polski jest odpłatna, koszt dostawy zamówień wynosi 19 złotych.

- Koszt dostawy zamówień kurierem na terenie UE wynosi 85 zł.

Zamówienia z odbiorem w Salonie:

- Dostawa zamówień z odbiorem w Salonie jest bezpłatna.