Najstarsza marka jubilerska w polsce

W.KRUK jest najstarszą marką jubilerską w Polsce. Historia przeszło 175 lat tradycji to nasza największa duma i najważniejsze dziedzictwo. W ponad 90 salonach firmowych na terenie całego kraju W.KRUK oferuje najwyższej jakości złotą i srebrną biżuterię, brylanty, kamienie szlachetne oraz autorskie kolekcje, inspirowane najnowszymi trendami w modzie.

Ekspert w dziedzinie zegarków

W.KRUK to ekspert w dziedzinie zegarków. Ponad 175 lat tradycji oraz otwartość na nowoczesne trendy czynią nas wiarygodnym i profesjonalnym przedstawicielem najlepszych światowych marek zegarkowych: Rolex, Tudor, Omega, Longines, TAG Heuer, Certina, Tissot, IWC, Raymond Weil  i wielu innych.

 
 
system franczyzowy W.KRUK

System franczyzowy W.KRUK oparty jest na zasadzie towaru powierzonego. Poszukujemy ludzi i firm z doświadczeniem w projektach franczyzowych, którzy gotowi są dostarczyć najwyższą jakość obsługi klienta prowadząc salon W.KRUK w wybranych miastach poniżej 100 tys. mieszkańców. Interesują nas lokalizacje, w których W.KRUK nie posiada salonów własnych.

Oferujemy najwyższej jakości produkty, know-how najstarszej polskiej marki jubilerskiej oraz profesjonalne rozwiązania biznesowe. Zapewniamy kompleksową obsługę logistyczną, ogólnopolskie wsparcie marketingowe, bezpośredni nadzór kadry menadżerskiej oraz systemowe rozwiązania gwarantujące poprawne funkcjonowanie całego procesu zakupowo-usługowego.

Franczyzobiorca odpowiedzialny jest za podpisanie umowy najmu, ponosi wszelkie koszty związane z uruchomieniem lokalu oraz wszystkie koszty związane bieżącym funkcjonowaniem salonu W.KRUK.

 
 
 
korzyści dla franczyzobiorcy:
  • przynależność do stabilnej sieci, której podstawą jest ponad 90 własnych salonów jubilerskich,
  • sprawdzony koncept oraz współpraca z marką o silnej reputacji i niekwestionowanej pozycji najstarszej firmy jubilerskiej w Polsce,
  • dostęp do profesjonalnych materiałów marketingowych | wysokie nakłady W.KRUK na marketing, ogólnopolskie kampanie reklamowe w TV, prasie i Internecie,
  • wysoka jakość i nowoczesne wzornictwo produktów,
  • dostęp do profesjonalnych narzędzi i procedur,
  • bieżące wsparcie Centrali, w tym Regionalnego Managera Sprzedaży i Managera Działu Szkoleń,
  • sprawny system logistyki i dostaw.
przewidywana wartość inwestycji:
  • minimalna kwota inwestycji: 350 000 zł – 6000 zł/m²
  • opłata wstępna: 15 000 zł
w przypadku zainteresowania ofertą,
prosimy o  wypełnienie poniższego formularza
TAK NIE
TAK NIE
oraz załączenie prezentacji firmy lub CV wraz z listem motywacyjnym
TAK NIE

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy W.KRUK S.A z siedzibą ul. Pilotów 10 zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 o o chronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101 poz. 926 z poź zmianami). Przyjmuje do wiadomości że przysługuje mi prawo do wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.