Selekcja najcenniejszej biżuterii z kolekcji W.KRUK.
Unikalna Biżuteria Sklep Internetowy
Najszlachetniejsze kamienie w wyjątkowej oprawie złota wybrane z kolekcji biżuterii W.KRUK. Ponadczasowe klasyki i elegancja w olśniewającym stylu.
Biżuteria Sklep Internetowy
ZOBACZ WSZYSTKIE >>

BRYLANTY W.KRUK
Najpiękniejsze wśród pięknych. Najbardziej szlachetne. Unikaty.

Biżuteria z Brylantami Sklep Internetowy

BRYLANTY W.KRUK

Najpiękniejsze wśród pięknych. Najbardziej szlachetne. Unikaty.

Sklep z Biżuterią - Brylanty
Sklep Jubilerski - W.KRUK

ARCYDZIEŁA SZTUKI JUBILERSKIEJ

Białe Kruki to wyjątkowa kolekcja najcienniejszych projektów W.KRUK i najszlachetniejszych propozycji marek jubilerskich z całego świata. Biżuteryjne unikaty, starannie wyselekcjonowane spośród arcydzieł sztuki złotniczej W.KRUK lub pochodzące ze znakomitych, najczęściej włoskich, rodzinnych manufaktur o wieloletniej tradycji i najlepszej renomie.

Najpiękniejsze modele biżuterii dla koneserów.

Biżuteria dla Koneserów


KWINTESENCJA PIĘKNA

Brylantowe Białe Kruki to kwintesencja piękna i ponadczasowego stylu. Unikatowe egzemplarze najbardziej wartościowej brylantowej biżuterii wybrane z kolekcji W.KRUK zachwycają nadzwyczajnym wzornictwem i precyzją wykonania. Białe Kruki to wyjątkowe kamienie i najpiękniejsze szlify zamknięte w drogocennym kruszcu.

Marzenie kobiet i mężczyzn.

Brylantowa Biżuteria od W.KRUK
Biżuteria z Brylantami - Sklep
ZOBACZ WSZYSTKIE >>
Wyjątkowe kolekcje biżuterii DOSTĘPNE W WYBRANYCH SALONACH W.KRUK

Anna Maria Cammilli

ANNA MARIA CAMMILLI to założona w 1983 roku włoska marka artystycznej biżuterii, która zachwyca wyjątkowym projektem i precyzją. Piękno płynące z natury i czarujący charakter Florencji, w której mieści się siedziba firmy, stanowią główną inspirację dla Anny Marii, projektantki i twórczyni marki. Wyjątkowa przyroda i urzekająca architektura tworzą formy, które rzemieślnicy marki odtwarzają w zachwycających projektach jubilerskich.

Absolutną unikalność biżuterii ANNA MARIA CAMMILLI gwarantuje największa precyzja i misterność wykonania, która charakteryzuje wszystkie projekty jubilerskie marki. Każdy element biżuterii jest wykańczany ze szczególną dbałością o najmniejsze detale. Do powstania biżuterii wykorzystywane są wyjątkowo precyzyjne techniki, a dużą część procesu zajmuje praca przy mikroskopie, dzięki czemu piękno natury odzwierciedlone jest w najdrobniejszych szczegółach.ZOBACZ WSZYSTKIE >>

Ponte Vecchio Gioielli

PONTE VECCHIO GIOIELLI zajmuje czołowe miejsce w branży jubilerskiej na świecie pod względem stylu, innowacyjności i jakości. Marka powstała i do dziś mieści się w magicznej Florencji, a znajdujący się tam Most Złotników dał początek jej nazwie. Założycielem i głównym projektantem PONTE VECCHIO GIOIELLI jest Ugo Calà, który od najmłodszych lat związany jest z jubilerstwem i do dzisiaj osobiście wykonuje niektóre elementy biżuterii.

Projekty PONTE VECCHIO GIOIELLI to małe dzieła sztuki inspirowane formą, kolorem i splendorem natury. Pierścionki, bransoletki, naszyjniki i kolczyki PONTE VECCHIO GIOIELLI to prawdziwe klejnoty. Wytwarzane są ręcznie w różnokolorowym 18 karatowym złocie i zdobione kamieniami szlachetnymi pochodzącymi od najlepszych florenckich szlifierzy.ZOBACZ WSZYSTKIE >>

Nouvelle Bague

NOUVELLE BAGUE to marka biżuterii emaliowanej, której historia rozpoczęła się w 1976 roku we Florencji. Jubilerskie kreacje NOUVELLE BAGUE to unikalna estetyka i poetyka, która inspirowana jest piękną architekturą i tradycją włoskiego złotnictwa. Kreator marki podkreśla, że w biżuterii pragnie przekazywać magię emocji, dlatego wszystkie projekty NOUVELLE BAGUE mają szczególne znaczenie i powstały po to, by opowiedzieć historię i nieść przesłanie. To połączenie klasycznych i nowoczesnych środków ekspresji, tworzących opowieść, która staje się częścią wyjątkowego świata sztuki.

NOUVELLE BAGUE to biżuteria wykonywana ręcznie z największą precyzją, a jednocześnie kontynuacja florenckiej tradycji emaliowania. Misternie nałożony kolor, będący głównym bohaterem wszystkich projektów, łączy się z nowoczesną formą, co tworzy piękną opowieść o sile, delikatności i miłości. Tło dla nich stanowią najcenniejsze kruszce i klejnoty, takie jak 18 karatowe złoto i diamenty. Dzięki temu kreatywne projekty NOUVELLE BAGUE to talizmany działające na wszystkie zmysły.ZOBACZ WSZYSTKIE >>

Nanis

NANIS to zachwycająca i wyjątkowo kobieca włoska marka biżuterii o odważnych wzorach, a zarazem wyraz najwyższej precyzji i dbałości o detal. Połączenie czarujących projektów z nowoczesną technologią już od 1990 roku zachwyca kobiety na całym świecie. Kolorowe projekty z diamentów, kamieni naturalnych i złota oddają inspirujące dźwięki, smaki i kształty pochodzące z natury.

Kolekcje stają się odpowiedzią na najnowsze trendy, a powstają w oparciu o inspiracje płynące z podróży i piękna różnych zakątków świata. Dzięki wykorzystaniu rzadko spotykanych, unikatowych materiałów i poddaniu ich nowoczesnym technikom obróbki w połączeniu z pracą ludzkich rąk, biżuteria NANIS to jakość na najwyższym poziomie.

Obok misternego rzemiosła, biżuteria NANIS to kwintesencja kreatywności – elementy jubilerskie mogą zmieniać swoje formy i spełniać różnorodne funkcje – wisiorki można nosić na bransoletkach, a naszyjniki jako paski.ZOBACZ WSZYSTKIE >>

Moraglione 1922

Jubilerzy włoskiej rodzinnej manufaktury MORAGLIONE już od niemal stu lat tworzą ręcznie niepowtarzalne kompozycje z kamieni szlachetnych. Wyjątkowy design i jakość wykonania wyróżnia oryginalną biżuterię MORAGLIONE i czyni ją prawdziwym dziełem sztuki jubilerskiej.

Biżuteria MORAGLIONE to propozycja dla koneserów piękna. Dla kobiet, które z uwagą dobierają dodatki i lubią, kiedy ich ozdoby wzbudzają zachwyt, a w biżuterii szukają oryginalności, koloru i szlachetnego kruszcu. Projekty MORAGLIONE to przykład biżuterii, która już jednym elementem nadaje wyjątkowego charakteru i ozdabia.ZOBACZ WSZYSTKIE >>

Enrico Capra

ENRICO CAPRA to bardzo ekskluzywna włoska marka jubilerska, która od 1974 roku tworzy niepowtarzalną biżuterię w oparciu o światowe trendy. Wyrafinowany, a zarazem nowatorski i bardzo kobiecy styl to wizytówka jubilerskich kreacji marki.

Niepowtarzalne formy łączące kombinacje kolorowych kamieni szlachetnych z oprawą 18 karatowego złota tworzą biżuterię, która jest symbolem prestiżu. Projekty ENRICO CAPRA to nie tylko synonim elegancji, wyjątkowości i kobiecości, ale także najwyższej jakości. Najwyższej klasy kruszce i kamienie, selekcjonowane osobiście przez założyciela marki i oprawiane ręcznie w manufakturze ENRICO CAPRA.ZOBACZ WSZYSTKIE >>

Meissen Couture

MEISSEN COUTURE to wyjątkowa marka, której historia rozpoczęła się w 1720 roku. Jej dziedzictwo i tradycja to atrybuty, które idą w parze z najwyższą precyzją i pięknem. Wyjątkowe projekty zachwycają formą i stanowią symbol jakości i prestiżu.

Biżuteria marki MEISSEN to niepowtarzalne połączenie ręcznie malowanej porcelany i jubilerstwa. Projekty MEISSEN COUTURE to precyzja na najwyższym poziomie – łączą ręcznie malowaną porcelanę produkowaną w Berlinie z biżuterią misternie wykonywaną we Włoszech. Imponująca historia marki to gwarancja jakości – rzemieślnicy do dziś wykorzystują techniki i patenty sprzed lat, a biżuteria wykonywana jest wyłącznie z surowców naturalnych.ZOBACZ WSZYSTKIE >>

Garavelli

GARAVELLI to włoska rodzinna marka, która już od 1920 roku kultywuje pasję do sztuki biżuteryjnej. Projekty w całości realizowane są w lokalnej manufakturze, a wiele etapów produkcji wykonywanych jest ręcznie.

Każdy element biżuterii projektu GARAVELLI to prawdziwa esencja włoskiej estetyki i piękna, a na jej wyjątkowość i jakość przekładają się lata doświadczenia włoskich rzemieślników. Szlachetne projekty biżuterii GARAVELLI znakomicie oddają najnowsze trendy i zachwycające kolory i formy. Połączenie wieloletniego dziedzictwa z nowoczesnymi inspiracjami zapewnia różnorodność, dzięki której biżuteria GARAVELLI staje się połączeniem tradycji, mody i awangardy i spełnia wymagania zarówno zwolenników klasyki, jak i entuzjastów najnowszych trendów w modzie.ZOBACZ WSZYSTKIE >>

LENTI VILLASCOLENTI VILLASCO to marka luksusowej biżuterii, która rozpoczęła swoją działalność w 1963 roku we włoskim mieście Valenza. Założycielami LENTI VILLASCO są Pietro Lenti i Osvaldo Vilasco. Skupiając się na nieskazitelnej jakości wykonania, LENTI VILLASCO specjalizuje się w produkcji ponadczasowej biżuterii, inspirowanej współczesnymi trendami. Biżuteria marki dostępna jest w najbardziej ekskluzywnych butikach na całym świecie.

Wyjątkowe produkty LENTI VILLASCO powstają dzięki niezwykłemu połączeniu tradycyjnych wartości i nowoczesnego charakteru oraz rzemiosła i innowacji, z zachowaniem szczególnej dbałości o każdy detal. Idealnie harmonijny szlif, jakiemu poddawana jest biżuteria LENTI VILLASCO, wydobywa przepiękny blask oraz oddaje prawdziwą wartość kamieni szlachetnych. Klejnoty LENTI VILLASCO inspirowane są ponadczasowym pojęciem piękna, dyskretną harmonią wzornictwa oraz równowagą kompozycyjną.

ZOBACZ WSZYSTKIE >>

Luca Carati

LUCA CARATI to pochodząca z włoskiej Valenzy marka jubilerska, której początek sięga 1988 roku. Do dziś jest to jeden z nielicznych włoskich złotników produkujących biżuterię całkowicie na miejscu, w lokalnej fabryce. Absolutna dbałość o detal sprawia, że klejnoty LUCA CARATI są wynikiem niezwykłej zdolności łączenia tradycyjnych technik manualnych z najnowszą technologią.

Obok imponującej jakości i precyzji wykonania, biżuterię tej włoskiej marki charakteryzuje wdzięk i bardzo kobiece wzornictwo. Kruszce najwyższej próby i wyjątkowa stylistyka sprawiają, że kolekcje LUCA CARATI to propozycje dla kobiet ceniących piękno, oryginalność i niebanalne rozwiązania, szukających połączenia eleganckiej klasyki z innowacją.ZOBACZ WSZYSTKIE >>

Antonini

Niegdyś jubiler tworzący jedyne w swoim rodzaju dzieła sztuki dla arystokracji. Dzisiaj – najwyższa jakość rzemiosła i wysmakowane wzornictwo, które urzeka kobiety z całego świata. ANTONINI to wyjątkowa włoska marka biżuterii, która funkcjonuje na rynku już od 1919 roku. Jej siedziba znajduje się w Mediolanie, ale z włoską stolicą mody markę ANTONINI łączy przede wszystkim imponująca historia jubilerska. Wszystkie wyroby marki produkowane są wyłącznie we włoskiej manufakturze z wykorzystaniem tradycyjnych technik złotniczych.

Biżuteria ANTONINI to nie tylko wyjątkowa dbałość o detal i misterność wykonania, ale także nieprzemijająca elegancja wzbogacona o innowacyjne rozwiązania i szlachetne połączenia kolorystyczne. Jubilerskie dzieła sztuki ANTONINI zachwycają twórców mody i stylistów z całego świata, dzięki czemu często zdobią największe gwiazdy Hollywood na czerwonym dywanie.ZOBACZ WSZYSTKIE >>

Damiani

DAMIANI jest ekskluzywną włoską marką biżuterii, jednym z 10 najlepszych brandów jubilerskich świata. To najbardziej ceniona manufaktura biżuterii we Włoszech i 22-krotny laureat nagrody Diamond International Award, określanej mianem jubilerskiego Oscara.

Historia DAMIANI rozpoczęła się już w 1924 roku we włoskim mieście Valenza, gdzie do dziś znajduje się główna siedziba i manufaktura firmy. Założycielem marki był Enrico Damiani, który swoje pierwsze wyjątkowe diamentowe kolekcje tworzył specjalnie dla rodzin królewskich i szlacheckich. Do dzisiaj DAMIANI pozostaje firmą rodzinną, obecnie zarządzaną przez trzecie pokolenie.

Imponujące dziedzictwo i wieloletnia tradycja to obietnica i zobowiązanie, które marka skutecznie realizuje. Wykwalifikowani złotnicy manufaktury DAMIANI wykorzystują oryginalne włoskie techniki jubilerskie, a biżuteria w dużej części wykonywana jest ręcznie. Proces jej powstawania zachowuje najwyższe standardy na każdym etapie – od wyboru najlepszej jakości surowców, przez misterne rzemiosło, aż po produkcję i sprzedaż jubilerskich dzieł sztuki.

Butiki DAMIANI znajdują się w najbardziej prestiżowych metropoliach na świecie. W Polsce biżuteria DAMIANI dostępna jest w wybranych salonach W.KRUK.ZOBACZ WSZYSTKIE >>

Faraone

FARAONE to jedna z najstarszych włoskich marek jubilerskich, oferująca wysokiej klasy biżuterię. Jej historia sięga 1860 roku. Od początku istnienia, biżuteria FARAONE zyskała uznanie rodów królewskich i szlacheckich. Dzięki temu, bardzo szybko stałą się synonimem luksusu, wysublimowanego stylu oraz elegancji.

Manufakturę FARAONE, która może poszczycić się ponad 150-letnia tradycją oraz wielkim uznaniem wśród światowej elity, cechuje doskonałość, precyzja wykonania i zastosowanie najwyższej jakości kamieni szlachetnych. Tworząc wyjątkowe i intrygujące kolekcje, FARAONE kieruje się mottem przewodnim iż, biżuteria jest przede wszystkim wyrazem miłości.ZOBACZ WSZYSTKIE >>

Biżuteria Sklep Internetowy
Biżuteria W.KRUK