Jak zastrzec dane osobowe w W.KRUK S.A.?

Chcesz zastrzec swoje dane osobowe w naszej Firmie? Teraz cały proces jest jeszcze łatwiejszy! Z myślą o osobach, które chcą wypisać się z baz danych, posiadanych przez W.KRUK S.A. stworzyliśmy dedykowaną stronę, z panelem do zgłoszenia sprzeciwu przetwarzania danych i innych spraw kierowanych do naszego Inspektora Ochrony Danych.

Proces obsługi spraw związanych z realizacją zgłoszeń będzie realizowany w W.KRUK S.A. tylko i wyłącznie poprzez ten formularz. Elektroniczne wnioski generowane przez niego są podstawą do identyfikacji użytkownika, którego dane zgłoszenie dotyczy. Zgłoszenia nie są przyjmowane telefonicznie ani poprzez e-mailową skrzynkę nadawczą z uwagi na fakt istnienia ograniczeń związanych z identyfikacją pytającego. Sam proces obsługi jest prosty i transparentny – wystarczy wypełnić formularz wraz z oznaczeniem typu zgłoszenia (od prostego wykreślenia, do pełnego wglądu do ewentualnych danych).

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest W.KRUK S.A. z siedzibą w Krakowie, ul. Pilotów 10, 31-462 Kraków. Więcej w polityce prywatności.

W przypadku, gdy W.KRUK S.A. nie przetwarzał jako administrator danych danej osoby, Użytkownik dostanie informacje zwrotną odnośnie tego, że takich danych nie posiadamy w naszych zbiorach.


Formularz zastrzegania danych: