24 godzinny Le Mans | Rolex w W.Kruk Polska
Opublikowano dnia 08/06/2023

24H LE MANS

Setna edycja 24h Le Mans, wyścigu, który celebruje wytrzymałość i doskonałość sportów motorowych, odbędzie się 10 i 11 czerwca. Rolex jest Oficjalnym Czasomierzem tego legendarnego wydarzenia od 2001 roku.

24 godzinny Le Mans | Rolex w W.Kruk Polska

STULECIE LEGENDARNYCH WYŚCIGÓW

Zainicjowany w 1923 roku 24h Le Mans jest najstarszym i jednym z najbardziej prestiżowych wyścigów samochodowych na świecie. Będąc surowym testem niezawodności maszyn, jak również fizycznej i psychicznej wytrzymałości kierowców, Le Mans przyciąga największe nazwiska w świecie sportów motorowych. Na trasie o długości 13,6 km (8,4 mil) toru Circuit de la Sarthe w północno-zachodniej Francji ścigają się 62 samochody, każdy z trzyosobowym zespołem, w dwóch kategoriach pojazdów prototypowych i jednej kategorii GT. Zwycięża zespół, który w ciągu 24 godzin pokona największy dystans, czyli około 5 300 kilometrów (3 293 mil). Rolex jest Oficjalnym Czasomierzem tego wyścigu od 2001 roku.

24 godzinny Le Mans | Rolex w W.Kruk Polska
24 godzinny Le Mans | Rolex w W.Kruk Polska
24 godzinny Le Mans | Rolex w W.Kruk Polska

COSMOGRAPH DAYTONA: SZCZEGÓLNA NAGRODA

Dla najwyższej klasy zwycięzców 24h Le Mans przewidziano wygrawerowany właśnie na tę okazję model Oyster Perpetual Cosmograph Daytona. Ten legendarny zegarek, którego charakterystyczny design stał się ikoną, jest emblematem doświadczenia zegarmistrzowskiego firmy Rolex. Wyposażony w mechanizm całkowicie zaprojektowany i wyprodukowany przez manufakturę Rolex, wyróżnia się chronometryczną precyzją oraz niezrównaną niezawodnością.

Odwiedź nas i poznaj model Cosmograph Daytona

Jako oficjalny sprzedawca detaliczny jesteśmy jedynymi, którzy mogą sprzedawać zegarki Rolex. Dzięki niezbędnym umiejętnościom i wiedzy technicznej pomożemy Ci dokonać wyboru na całe życie.

Rolex w W.KRUK Polska