ROLEX I WIMBLEDON W.KRUK Polska
Opublikowano dnia 29/06/2023

Rolex i Wimbledon

Marka Rolex po raz pierwszy została partnerem Wimbledonu w roku 1978. Ten najstarszy na świecie turniej tenisowy jest świątynią zarówno tenisa ziemnego, jak i samej gry. To również tam zawodnicy stają się legendami.

Rolex jest Oficjalnym Chronometrażystą i jednym z wiodących partnerów najważniejszych zawodów tenisowych. Historia ta rozpoczęła się w 1978 roku podczas turnieju Wimbledon, kiedy to marka po raz pierwszy zaangażowała się w sport, który przykuł uwagę całego świata.

Znajdujący się w południowo-zachodniej części Londynu klub All England Lawn Tennis and Croquet Club organizuje mistrzostwa od czasu ich inauguracyjnej edycji w 1877 roku. Wimbledon, najstarszy na świecie turniej tenisowy, jest kolebką tego sportu i świątynią kortu trawiastego.

ROLEX I WIMBLEDON W.KRUK Polska

« JEŻELI TRYUMF I PORAŻKĘ W ŻYCIU NAPOTKANE JEDNAKO PRZYJMUJESZ OBA TE ZŁUDZENIA »

ROLEX I WIMBLEDON W.KRUK Polska

ŚWIĄTYNIA TRADYCJI TENISA

Nad wejściem dla zawodników na kort centralny – z 15 000 miejsc siedzących – widnieje fragment wiersza Jeżeli Rudyarda Kiplinga:

Jeżeli tryumf i porażkę

w życiu napotkane

Jednako przyjmujesz

oba te złudzenia.

 

W tych dwóch wersach zawarta jest cała filozofia wydarzenia – na Wimbledonie wielkość sportu mierzy się nie zwycięstwem, a pokorą i determinacją mistrzów.

ROLEX I WIMBLEDON W.KRUK Polska
ROLEX I WIMBLEDON W.KRUK Polska

ROLEX I TENIS: PONAD 40 LAT PARTNERSKIEJ WSPÓŁPRACY

Rolex nawiązał ze światem tenisa wyjątkową więź, która jest głęboko zakorzeniona we wspólnej filozofii: nieustanne dążenie do doskonałości, umiłowanie precyzji i innowacyjności, elegancja ruchu, niesłabnący wysiłek, szacunek dla tradycji i ciągłe przekraczanie granic.

 

Z biegiem lat Rolex zwiększył swoje zaangażowanie w sport, stając się Partnerem Premium światowego tenisa zarówno w grze mężczyzn, jak i kobiet.

 

Marka wspiera większość najważniejszych zawodów, w tym wszystkie cztery turnieje Wielkiego Szlema®, kończące sezon finały ATP i WTA, wysokiej rangi turnieje ATP Masters i WTA 1000, a także najważniejsze międzynarodowe rozgrywki drużynowe, finały Pucharu Davisa oraz Puchar Lavera.

ROLEX I WIMBLEDON W.KRUK Polska
ROLEX I WIMBLEDON W.KRUK Polska

Odwiedź nas i poznaj model Datejust

Jako oficjalny sprzedawca detaliczny jesteśmy jedynymi, którzy mogą sprzedawać zegarki Rolex. Dzięki niezbędnym umiejętnościom i wiedzy technicznej pomożemy Ci dokonać wyboru na całe życie.

Rolex w W.KRUK Polska