Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności »

  OK

rolex-home

Top home
Top home mobile

Witamy w sklepie W.KRUK

Oficjalny Dystrybutor Marki Rolex

W.KRUK z dumą należy do światowej sieci oficjalnych dystrybutorów marki Rolex, uprawnionych do sprzedaży i prezentacji zegarków marki Rolex. Właściwe umiejętności, wiedza techniczna i specjalistyczny sprzęt gwarantują oryginalność każdego elementu Państwa zegarka Rolex. Zachęcamy do przeglądania kolekcji zegarków Rolex poniżej lub do kontaktu w celu umówienia spotkania z naszym personelem, który pomoże Państwu dokonać wyboru na całe życie.

POZNAJ MARKĘ ROLEX

ZEGARKI ROLEX

Zegarki Rolex powstają z najznakomitszych materiałów oraz są składane z najwyższą dbałością o detale. Każdy element jest projektowany, opracowywany i produkowany według rygorystycznych standardów.

Video container

ZEGARMISTRZOSTWO
W STYLU ROLEX

Jako pionier w rozwoju zegarka naręcznego firma Rolex wewnętrznie projektuje, opracowuje i wytwarza wszystkie podstawowe elementy swoich zegarków, od odlewania stopów złota po skrawanie, obróbkę, montaż i wykończenie mechanizmu, koperty, tarczy oraz bransolety.

Marką Rolex sygnowanych jest wiele przełomowych innowacji w zegarmistrzostwie, o czym świadczy między innymi ponad 400 patentów zgłoszonych od czasu jej powstania. Zegarki Rolex powstają w Szwajcarii dzięki wiedzy i zaangażowaniu ponad 6000 pracowników w czterech placówkach firmy wyposażonych w najnowocześniejszą technologię zegarmistrzowską.

ZAPRASZAMY DO SALONÓW SPRZEDAŻY

W salonach W.KRUK Rolex pomożemy Państwu w wyborze najlepiej dopasowanego zegarka Rolex z szerokiej gamy oferowanych przez nas czasomierzy. W.KRUK jest oficjalnym dystrybutorem marki Rolex, prowadzącym sprzedaż oryginalnych zegarków Rolex.

PRZEGLĄDAJ