Pokaż filtry
Cena
Płeć
Mechanizm
Wodoodporność
Funkcje
Materiał paska/bransolety
Szkło
Producent
Kolekcja
Szerokość koperty
mm
Twój wybór: Wyczyść filtry
Ukryj filtry
Trafność
  • Trafność
  • od najnowszych
  • Po cenie (rosnąco)
  • Po cenie (malejąco)
  • Według sprzedaży
Jesteś na stronie: z   5 Przejdź

Zegarki TAG Heuer

Zegarki marki TAG Heuer to niezawodne mechanizmy i precyzja działania. Szwajcarska firma oferuje szeroki wybór chronografów, które charakteryzują się elegancją i doskonałym stylem. Oferta marki W.KRUK uwzględnia zegarki TAG Heuer wyposażone w mechanizm kwarcowy lub automatyczny. To bogata kolekcja, która spełnia oczekiwania osób ceniących luksus i klasykę, ale także poszukujących zegarka o sportowym charakterze. Firma Heuer stworzona została w 1860 r. przez Edwarda Heuera w szwajcarskiej miejscowości Saint-Imier. W 1985 połączyła się z firmą Techniques d’Avant Garde zmieniając nazwę na TAG Heuer. Ma ona za sobą rozległe doświadczenie w zegarmistrzostwie oraz przecieraniu nowych szlaków w tym zakresie. Oto tylko niektóre z wynalazków: w 1869 r. Heuer wprowadza śrubę do naciągania i nastawiania zegarków, czyli przodka dzisiejszej koronki oraz przestawny zębnik, używany do dziś w mechanicznych chronografach przez cenione firmy zegarkowe. Jako pierwsza firma zegarkowa na świecie wprowadziła mechaniczne zegarki ze stoperami mierzącymi czas z dokładnością do 1/100 sek. Mikrograph, do 1/1000, Mikrotimer do 5/10.000. Monaco V4, bo mowa właśnie o tym modelu, posiada również pierwszy na świecie wahnik liniowy. TAG Heuer Pendulum Concept to kolejny przykład, jak firma ta idzie w przyszłość wielkimi krokami. Jest to model bez sprężyny włosowej w balansie, co do tej pory uważane było za niemożliwe. Męskie i damskie zegarki TAG Heuer cechują się głównie sportowym ujęciem. Świadczą o tym modele takie jak Aquaracer o wodoszczelnościach 300, a nawet 500 metrów, czy Formula 1. Mamy jednak również sportową elegancję w postaci modeli Link i Carrera, która to nazwa pochodzi od legendarnego wyścigu Carrera Panamericana odbywającego się w latach 50-tych XX wieku. Carrera to także zegarki klasyczne. Nie sposób nie wspomnieć o modelu Monaco (pierwszym automatycznym, wodoszczelnym, kwadratowym chronografie), który w legendarnym już filmie Le Mans miał na nadgarstku sam Steve McQueen. To właśnie w Monaco jest umiejscowiony jeden z torów Formuły 1, której TAG Heuer przez wiele lat był chronometrażystą. Jeśli już o tym mowa, TAG Heuer może pochwalić się również pomiarami czasu podczas wyścigów Indy Racing League oraz podczas legendarnego wyścigu Indy 500. TAG Heuer to również zegarki przyszłości, jak na przykład smartwatch Connected. Z marka tą utożsamia się wiele sławnych osób, gwiazd kina, sportu czy show-biznesu. Wśród znanych nazwisk należy wymienić Christiano Ronaldo, David Guetta, czy w latach ubiegłych Brad Pitt, Leonardo DiCaprio oraz Uma Thurman. Muhammad Ali czy Steve McQueen również byli ambasadorami marki TAG Heuer. Hasło marki Don’t Crack Under Pressure ukazuje siłę marki i chęć parcia do przodu, wytyczanie nowych ścieżek i chodzenie własnymi drogami. Nowością w sportowej ofercie TAG Heuer pozostaje również kolekcja Autavia – klasyczna forma i sportowe zacięcie powoduje, że zegarki z tej kolekcji przypadną do gustu każdemu.

Szwajcarskie zegarki TAG Heuer

Męskie zegarki szwajcarskie TAG Heuer, damskie zegarki TAG Heuer, kwarcowe zegarki marki TAG Heuer, automatyczne zegarki TAG Heuer, zegarki TAG Heuer ze szkłem szafirowym, TAG Heuer — zegarki z chronografem i datą.

Zegarki TAG Heuer

TAG Heuer Carrera, TAG Heuer kolekcja Aquaracer, Formula 1 – kolekcja TAG Heuer, kultowa kolekcja zegarków TAG Heuer Monaco, szwajcarskie zegarki TAG Heuer Autavia, smartwatch od marki TAG Heuer — Connected.