Regulamin wykorzystania kodów zakupowych w formie elektronicznej (Elektroniczne Karnety Jubilerskie):

1. Kody zakupowe W.KRUK, w formie elektronicznej, mogą być wymienione na dowolny towar dostępny w sieci sklepów marki W.KRUK oraz w sklepie internetowym https://wkruk.pl, z wyłączeniem zegarków marki Rolex i Patek Philippe i Cartier.

2. Kody nie podlegają wymianie na gotówkę.

3. W przypadku wymiany na towary, których wartość przekracza wartość nominalną kodu, klient zobowiązany jest do dopłacenia różnicy kwotowej. W przypadku wymiany na towary, których wartość jest niższa od wartości nominalnej kodu, różnica kwotowa nie jest zwracana.

4. Płatność kodem zakupowym jest traktowana na równi z płatnością gotówką. Kupujący ma prawo skorzystać ze zniżek akcji promocyjnych i wyprzedaży obowiązujących w sklepach.

5. Kody są jednorazowego użytku i posiadają określony termin ważności. Po tym terminie tracą ważność i nie podlegają wymianie ani zwrotowi.

6. W przypadku zwrotu towaru, opłaconego w całości poprzez kody zakupowe, kupującemu zwracany jest kod zakupowy w formie elektronicznej o wartości nominalnej równej wartości zwracanego towaru. W przypadku, gdy kupujący użył kodu o wartości nominalnej niższej niż wartość towaru i dopłacał różnicę, kupującemu zwracany jest kod zakupowy o takiej samej wartości nominalnej, jak użyty przy zawieraniu transakcji, a pozostała część ceny zwracana jest kupującemu w formie, w jakiej została zapłacona.