Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności »

  OK

Elektroniczne Karnety JubilerskieRegulamin wykorzystania kodów zakupowych w formie elektronicznej (Elektroniczne Karnety Jubilerskie):

1. Kody zakupowe W.KRUK, w formie elektronicznej mogą być wymienione na dowolny towar dostępny w sieci sklepów marki W.KRUK oraz w sklepie internetowym www.wkruk.pl

2. Kody nie podlegają wymianie na gotówkę.

3. W przypadku wymiany na towary, których wartość przekracza wartość nominalną kodu, klient zobowiązany jest do dopłacenia różnicy kwotowej. W przypadku wymiany na towary, których wartość jest niższa od nominału, różnica kwotowa nie jest zwracana.

4. Płatność kodem zakupowym jest traktowana na równi z płatnością gotówką. Kupujący ma prawo skorzystać ze zniżek akcji promocyjnych i wyprzedaży obowiązujących w sklepach.

5. Kody są jednorazowego użytku i posiadają określony termin ważności. Po tym terminie tracą ważność i nie podlegają wymianie ani zwrotowi.