Franczyza marki W.KRUK

NAJSTARSZA MARKA JUBILERSKA W POLSCE

W.KRUK jest najstarszą marką jubilerską w Polsce. Przeszło 180 lat tradycji to nasza największa duma i najważniejsze dziedzictwo. W ponad 150 salonach firmowych na terenie całego kraju W.KRUK oferuje najwyższej jakości złotą i srebrną biżuterię, brylanty, kamienie szlachetne oraz autorskie kolekcje, inspirowane najnowszymi trendami w modzie.

Franczyza marki W.KRUK

SYSTEM FRANCZYZOWY W.KRUK

System franczyzowy W.KRUK oparty jest na zasadzie towaru powierzonego. Poszukujemy ludzi i firm z doświadczeniem w projektach franczyzowych, którzy gotowi są dostarczyć najwyższą jakość obsługi klienta prowadząc salon W.KRUK w wybranych miastach poniżej 100 tys. mieszkańców. Interesują nas lokalizacje, w których W.KRUK nie posiada salonów własnych.

Oferujemy najwyższej jakości produkty, know-how najstarszej polskiej marki jubilerskiej oraz profesjonalne rozwiązania biznesowe. Zapewniamy kompleksową obsługę logistyczną, ogólnopolskie wsparcie marketingowe, bezpośredni nadzór kadry menadżerskiej oraz systemowe rozwiązania gwarantujące poprawne funkcjonowanie całego procesu zakupowo-usługowego.

Franczyzobiorca odpowiedzialny jest za podpisanie umowy najmu, ponosi wszelkie koszty związane z uruchomieniem lokalu oraz wszystkie koszty związane bieżącym funkcjonowaniem salonu W.KRUK.

Franczyza marki W.KRUK
Franczyza marki W.KRUK

KORZYŚCI DLA FRANCZYZOBIORCY:

♣    przynależność do stabilnej sieci, której podstawą jest ponad 150 salonów jubilerskich w tym 26 franczyzowych,

♣    sprawdzony koncept oraz współpraca z marką o silnej reputacji i niekwestionowanej pozycji najstarszej firmy jubilerskiej w Polsce,

♣    dostęp do profesjonalnych materiałów marketingowych | wysokie nakłady W.KRUK na marketing, ogólnopolskie kampanie reklamowe w TV, prasie i Internecie,

♣    wysoka jakość i nowoczesne wzornictwo produktów,

♣    dostęp do profesjonalnych narzędzi i procedur,

♣    bieżące wsparcie Centrali, w tym Regionalnego Managera Sprzedaży i Managera Działu Szkoleń,

♣    sprawny system logistyki i dostaw.

PRZEWIDYWANA WARTOŚĆ INWESTYCJI:

♣    minimalna kwota inwestycji: 8500 zł/m²

Kontakt: franczyza[at]wkruk.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Podane dane osobowe objęte są ochroną wynikającą z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych), zwanego dalej “Rozporządzeniem”. Administratorem pozostawionych danych osobowych jest: W.KRUK S.A. z siedzibą w Krakowie przy ul. Pilotów 10 (kod pocztowy: 31-462 Kraków), wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000500269. Dane osobowe przetwarzane są w celu podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą przed zawarciem umowy, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia. Dane osobowe będą przechowywane w okresie utrzymania z Państwem kontaktu w celu nawiązania ewentualnej współpracy, nie dłużej niż przez okres 1 roku. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo żadania od Administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania zgodnie z przepisami prawa, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne dla celów wskazanym w niniejszym oświadczeniu. Dane kontaktowe do inspektora ochrony danych u Administratora są następujące: – adres e-mail: inspektorODO[at]wkruk.pl.