Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności »

  OK

Franczyza

Franczyza marki W.KRUK

NAJSTARSZA MARKA JUBILERSKA W POLSCE

W.KRUK jest najstarszą marką jubilerską w Polsce. Historia przeszło 175 lat tradycji to nasza największa duma i najważniejsze dziedzictwo. W ponad 90 salonach firmowych na terenie całego kraju W.KRUK oferuje najwyższej jakości złotą i srebrną biżuterię, brylanty, kamienie szlachetne oraz autorskie kolekcje, inspirowane najnowszymi trendami w modzie.

EKSPERT W DZIEDZINIE ZEGARKÓW

W.KRUK to ekspert w dziedzinie zegarków. Ponad 175 lat tradycji oraz otwartość na nowoczesne trendy czynią nas wiarygodnym i profesjonalnym przedstawicielem najlepszych światowych marek zegarkowych: Rolex, Tudor, Omega, Longines, TAG Heuer, Certina, Tissot, IWC, Raymond Weil i wielu innych.

Franczyza marki W.KRUK
Franczyza marki W.KRUK

SYSTEM FRANCZYZOWY W.KRUK

System franczyzowy W.KRUK oparty jest na zasadzie towaru powierzonego. Poszukujemy ludzi i firm z doświadczeniem w projektach franczyzowych, którzy gotowi są dostarczyć najwyższą jakość obsługi klienta prowadząc salon W.KRUK w wybranych miastach poniżej 100 tys. mieszkańców. Interesują nas lokalizacje, w których W.KRUK nie posiada salonów własnych.

Oferujemy najwyższej jakości produkty, know-how najstarszej polskiej marki jubilerskiej oraz profesjonalne rozwiązania biznesowe. Zapewniamy kompleksową obsługę logistyczną, ogólnopolskie wsparcie marketingowe, bezpośredni nadzór kadry menadżerskiej oraz systemowe rozwiązania gwarantujące poprawne funkcjonowanie całego procesu zakupowo-usługowego.

Franczyzobiorca odpowiedzialny jest za podpisanie umowy najmu, ponosi wszelkie koszty związane z uruchomieniem lokalu oraz wszystkie koszty związane bieżącym funkcjonowaniem salonu W.KRUK.

Franczyza marki W.KRUK
Franczyza marki W.KRUK

KORZYŚCI DLA FRANCZYZOBIORCY:

♣    przynależność do stabilnej sieci, której podstawą jest ponad 90 własnych salonów jubilerskich,

♣    sprawdzony koncept oraz współpraca z marką o silnej reputacji i niekwestionowanej pozycji najstarszej firmy jubilerskiej w Polsce,

♣    dostęp do profesjonalnych materiałów marketingowych | wysokie nakłady W.KRUK na marketing, ogólnopolskie kampanie reklamowe w TV, prasie i Internecie,

♣    wysoka jakość i nowoczesne wzornictwo produktów,

♣    dostęp do profesjonalnych narzędzi i procedur,

♣    bieżące wsparcie Centrali, w tym Regionalnego Managera Sprzedaży i Managera Działu Szkoleń,

♣    sprawny system logistyki i dostaw.

PRZEWIDYWANA WARTOŚĆ INWESTYCJI:

♣    minimalna kwota inwestycji: 350 000 zł – 6000 zł/m²

♣    opłata wstępna: 15 000 zł

Kontakt: franczyza [ at ] wkruk.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego.