Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności »

  OK

Czas i koszt dostawy

Dochowujemy wszelkich starań by Klienci W.KRUK mogli jak najszybciej cieszyć się produktami zamawianymi online. Czas realizacji zamówień zależy od dostępności produktów oraz formy odbioru.

Zamówienia z odbiorem w Salonie

Czas realizacji zamówienia z odbiorem w salonie zależy od dostępności produktu w salonie

- Produkty dostępne w salonie mogą być odebrane przez Klienta od razu potrzymaniu potwierdzenia dostępności produktu – najczęściej jeszcze tego samego dnia.

- Produkty niedostępne w salonie w momencie składania zamówienia, mogą być odebrane przez Klienta po tym jak produkt zostanie dostarczony do wybranego salonu a dostępność produktu potwierdzona przez obsługę Salonu – Maksymalnie do 16 dni kalendarzowych.

Zamówienia wysyłane kurierem

Czas realizacji zamówienia prezentowany na karcie produktu to czas potrzebny na skompletowanie produktów i przekazanie ich do wysyłki. Do czasu realizacji zamówienia należy doliczyć czas potrzebny kurierowi na dostawę, który standardowo wynosi 24h. W przypadku modyfikacji produktu np. grawerowania czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.

Czas dostawy

Czas dostawy dla każdego produktu znajdą Państwo na karcie produktu. Czas dostawy w przypadku produktów posiadających wybór rozmiaru dostępny będzie po wybraniu rozmiaru w karcie produktu.

Orientacyjny czas realizacji zamówienia znajdą Państwo w pierwszej wiadomości e-mail wysyłanej po złożeniu zamówienia w sklepie internetowym W.KRUK.

Koszt dostawy

Zamówienia wysyłane kurierem:

- Dostawa zamówień o wartości równej lub większej niż 99 złotych, kurierem na terenie Polski jest bezpłatna.

- Dostawa zamówień o wartości poniżej 99 złotych, kurierem na terenie Polski jest odpłatna, koszt dostawy zamówień wynosi 19 złotych.

- Koszt dostawy zamówień kurierem na terenie UE wynosi 85 zł.

Zamówienia z odbiorem w Salonie:

- Dostawa zamówień z odbiorem w Salonie jest bezpłatna.