Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności »

  OK

Czas i koszt dostawy

Wybierając prezenty, sprawdź czas realizacji Twojego zamówienia. Zamówienia na produkty dostępne w magazynie sklepu internetowego (z 2 dniowym czasem realizacji), złożone i opłacone do dnia 19.12.2017 włącznie, dostarczymy do Ciebie do 22.12.2017 roku.

Dochowujemy wszelkich starań by Klienci W.KRUK mogli jak najszybciej cieszyć się produktami zamawianymi online.

Czas realizacji zamówień zależy od dostępności produktów oraz wybranej formy odbioru/dostawy zamówienia.

Zamówienia wysyłane kurierem

Czas realizacji zamówienia prezentowany na karcie produktu to czas potrzebny na skompletowanie produktów i przekazanie ich do wysyłki. Do czasu realizacji zamówienia należy doliczyć czas potrzebny kurierowi na dostawę, który standardowo wynosi 24h. W przypadku modyfikacji produktu np. grawerowania czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.

Zamówienia z odbiorem w Salonie

Czas realizacji zamówienia z odbiorem w salonie zależy od dostępności produktu w salonie

- Produkty dostępne w salonie mogą być odebrane przez Klienta od razu potrzymaniu potwierdzenia dostępności produktu – najczęściej jeszcze tego samego dnia.

- Produkty niedostępne w salonie w momencie składania zamówienia, mogą być odebrane przez Klienta po tym jak produkt zostanie dostarczony do wybranego salonu a dostępność produktu potwierdzona przez obsługę Salonu – Maksymalnie do 16 dni kalendarzowych.

Czas dostawy

Czas dostawy dla każdego produktu znajdą Państwo na karcie produktu. Czas dostawy w przypadku produktów posiadających wybór rozmiaru dostępny będzie po wybraniu rozmiaru w karcie produktu.

Orientacyjny czas realizacji zamówienia znajdą Państwo w pierwszej wiadomości e-mail wysyłanej po złożeniu zamówienia w sklepie internetowym W.KRUK.

Koszt dostawy

Zamówienia wysyłane kurierem:

- Dostawa zamówień o wartości równej lub większej niż 99 złotych, kurierem na terenie Polski jest bezpłatna.

- Dostawa zamówień o wartości poniżej 99 złotych, kurierem na terenie Polski jest odpłatna, koszt dostawy zamówień wynosi 19 złotych.

- Koszt dostawy zamówień kurierem na terenie UE wynosi 85 zł.

Zamówienia z odbiorem w Salonie:

- Dostawa zamówień z odbiorem w Salonie jest bezpłatna.

Zwroty produktów zamówionych w sklepie internetowym W.KRUK

- Informacja o zwrotach dostępna jest pod tym adresem: https://wkruk.pl/zwroty