| Letnia WYPRZEDAŻ | Biżuteria, Akcesoria i Zegarki w wyjątkowych cenach | Sprawdź!
| Letnia WYPRZEDAŻ | Biżuteria, Akcesoria i Zegarki w wyjątkowych cenach | Sprawdź!
banner photo banner photo

Wejdź do świata W.KRUK

gold ring with flowers

W świecie W.KRUK każdy czuję się wyjątkowo, dzięki unikalnej biżuterii oddającej piękno przeżywanych chwil, a tradycyjne rzemiosło jubilerskie przeplata się z nowoczesnymi rozwiązaniami.

Historia marki W.KRUK

old photo

Początki marki W.KRUK sięgają 1840 r., kiedy w Poznaniu powstał jej pierwszy zakład jubilerski. Od tego momentu kolejne pokolenia mistrzów i mistrzyń jubilerstwa W.KRUK doskonalą sztukę złotniczą, włączając nowoczesne rozwiązania do tradycyjnego rzemiosła. W 1920 r. oferta W.KRUK została poszerzona o renomowane szwajcarskie marki zegarków. Na przełomie wieków nastąpił okres szybkiego wzrostu sieci detalicznej. Od 2004 r. W.KRUK jest wyłącznym przedstawicielem marki Rolex na rynku polskim, a od 2020 r. marki Patek Philippe. W.KRUK zdobył zaufanie milionów klientów dzięki unikalnemu wzornictwu, najwyższej jakości wykonania unikalnych kolekcji oraz ponad 180- letniej tradycji.

old photo

Unikalne kolekcje dla każdego

collections

Jedną z podstawowych wartości marki jest samostanowienie i prawo do wyrażania siebie, dlatego realizując swoje unikalne projekty jubilerskie W.KRUK na pierwszym miejscu stawia ludzi.

Przez lata powstały wyjątkowe kolekcje, przy współpracy z niezwykłymi ambasadorkami marki, znanymi ze swoich unikalnych pasji, sukcesów zawodowych i wartości. Każda z kolekcji ambasadorskich w wyjątkowy sposób opowiada historię swojej ambasadorki, a powstająca biżuteria jest dla każdego, kto chce wyrazić siebie nosząc jej elementy. Marka W.KRUK tworzy dla kobiet, jak i mężczyzn. Powstające kolekcje coraz częściej są inkluzywne – dają możliwość decydowania o sobie.

collections
experience

Eksperckość i doświadczenie w dziedzinie diamentów

experience

W.KRUK jest ekspertem w dziedzinie diamentów – kamieni szlachetnych o wiecznym blasku. W zespole marki pracują rzeczoznawcy i eksperci z wieloletnim doświadczeniem, co pozwala na oferowanie diamentów najwyższej jakości, o najlepszych szlifach, wydobywających z każdego kamienia maksimum piękna. Ikoną oferty zaręczynowej W.KRUK jest pierścionek Jedyny®. Ma charakterystyczną, elegancką oprawę, a jego sześcioramienna korona przeznaczona jest wyłącznie dla brylantów. W.KRUK był pierwszym sieciowym jubilerem w Polsce, który wprowadził linię biżuterii z diamentami New Diamond by W.KRUK, stworzonymi przez człowieka w laboratorium.

Video Placeholder Odtwarzaj Zatrzymaj

Piękno prawdziwego rzemiosła

Video Placeholder Odtwarzaj Zatrzymaj

Kolekcje W.KRUK wyróżnia oryginalne, autorskie projektowanie, które marka zawdzięcza własnemu Zespołowi Projektowemu. W.KRUK posiada własną Manufakturę zlokalizowaną w Polsce, która należy do nielicznych miejsc w Europie wciąż praktykujących ręczne techniki jubilerskie, jednocześnie łącząc je z innowacyjnymi rozwiązaniami. Manufaktura stosuje własne narzędzia i techniki, dzięki czemu powstają unikatowe kolekcje chronione patentami i prawami autorskimi. Zespół Manufaktury to grono ekspertów i ekspertek, podchodzących w unikalny sposób do każdego projektu jubilerskiego.

woman

Poznaj wartości W.KRUK

W W.KRUK wierzymy, że każdy ma równe i niezbywalne prawo do samostanowienia oraz wyrażania siebie. Nasze wartości wyznaczają: niezależność, siła relacji międzyludzkich, ludzka praca oraz natura.

salon

Zrównoważony rozwój w W.KRUK

Wierzymy, że dzięki naszym codziennym działaniom możemy uczynić świat lepszym. Jako najstarsza marka jubilerska w Polsce, czujemy się odpowiedzialni za wyznaczanie standardów jakościowych na rynku.

Dowiedz się więcej
diamonds

Odwiedź salon W.KRUK

W.KRUK posiada w Polsce ponad 160 salonów, w których oferuje najwyższej jakości biżuterię złotą i srebrną, diamenty, zegarki oraz unikalne projekty jubilerskie, inspirowane zarówno klasyką, jak i nowymi trendami.

Zobacz lokalizację

Zobacz W.KRUK na Instagramie

Odwiedź nasz profil na instagramie i daj się zainspirować!