Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności »

  OK
Pokaż filtry
Cena
Kamień
Kruszec
Sposób wykończenia
Asortyment
Twój wybór: Wyczyść filtry
Ukryj filtry
Domyślnie
  • Domyślnie
  • od najnowszych
  • Po cenie (rosnąco)
  • Po cenie (malejąco)
  • Według sprzedaży
Jesteś na stronie: z   11 Przejdź

Biżuteria - Nowości srebrne i złote

Biżuteria nowa kolekcja – Biżuteria srebrna od stuleci zdobi kobiece szyje i dłonie. To właśnie ze srebra powstają jej niezwykle ciekawe elementy. Nowa kolekcja wisiorków, naszyjników, bransolet i kolczyków potwierdza tę tezę. Ogromne możliwości obróbki srebra oraz przedstawiania go w różnych formach czynią ten kruszec bardzo wdzięcznym dla projektantów biżuterii. Co takiego ma w sobie srebro, że wciąż jest chętnie wybierane, a nowości zachwycają niemal każdego?

Srebro ciągle zachwyca – Wieki temu srebrne ozdoby nosili wszyscy ci, których status społeczny i ekonomiczny na to pozwalał. Srebro było oznaką pozycji i dobrobytu. Dziś, pomimo że jest to kruszec znacznie tańszy od złota, nadal ma wielu zwolenników, i to wcale nie ze względu na swoją niższą cenę. Nie tylko nowa kolekcja biżuterii srebrnej zachwyca. Trzeba przyznać, że srebro ma w sobie coś ulotnego, coś, co budzi uczucie ciekawości i ciepła jednocześnie. Wydaje się, że srebro daje projektantom znacznie większe możliwości niż inne kruszce. To właśnie elementy biżuterii srebrnej od wieków miały wzmacniać w człowieku te cechy charakteru, które wymagają u niego wsparcia, i to też przedstawia nowa kolekcja biżuterii.

Nowości w biżuterii: Nowa kolekcja inspirowana jest motywem wilka i jego niezłomnego charakteru. Wystarczy spojrzeć na cudowne bransolety, które uosabiają mądrość i wytrwałość w dążeniu do celu. Swoim właścicielom mają przypominać, że tylko upór i konsekwencja umożliwią im osiągnięcie tego, o czym marzą. Podobny wydźwięk mają znakomite wiszące kolczyki, które zawierają odrobinę drapieżności tak potrzebnej, aby przetrwać w dzisiejszym świecie. Do kompletu można dobrać także naszyjnik i pierścionki.

Biżuteria złota ma zupełnie inny charakter, a to z racji wartości samego kruszcu. Dominuje w niej możliwość pokazania pozycji społecznej, a nie wspierania cech charakteru. Biżuteria srebrna znacznie lepiej niż złota wpisuje się w klimaty mistyczne, znacznie częściej pełni funkcję talizmanów, które dla swych właścicieli znaczą o wiele więcej niż prozaiczna wartość danego przedmiotu.