Pokaż filtry
Cena
Kruszec
Rozmiar
Sposób wykończenia
Rabat %
%
Twój wybór: Wyczyść filtry
Ukryj filtry
Trafność
  • Trafność
  • od najnowszych
  • Po cenie (rosnąco)
  • Po cenie (malejąco)
  • Według sprzedaży
Jesteś na stronie: z   4 Przejdź

Biżuteria - Łańcuszki srebrne i złote

Biżuteria łańcuszki – łańcuszki towarzyszą nam od dzieciństwa. Zazwyczaj jest to pierwsza biżuteria, którą otrzymuje każde dziecko z okazji chrztu. Jako dzieci nosimy na szyi medaliki i krzyżyki na łańcuszkach, które wykonane są zwykle ze złota lub srebra. Z czasem łańcuszki na szyi się zmieniają, stają się prawdziwą biżuterią. Łańcuszki to w pewnym sensie biżuteria w minimalistycznej formie, ale niezwykle kobieca. Subtelnie podkreśla urodę pań, które nie zawsze chcą używać śmiałej, dużej biżuterii. To prostota i elegancja w jednym. Łańcuszek można nosić bez jakichkolwiek dodatków. Znakomicie wyglądają cieniutkie, krótkie egzemplarze, jak i te grubsze, dłuższe. Bardzo często łańcuszek staje się nieodłącznym elementem wisiorka lub tak popularnej dzisiaj biżuterii celebryckiej. Łańcuszki z wisiorkiem – srebrne i złote łańcuszki z wisiorkami są pięknymi ozdobami kobiecej szyi. Dzięki nim można nadać niezwykłego wyrazu każdej stylizacji. Do srebrnych łańcuszków idealna jest biżuteria w postaci oprawionych w srebro ciekawych kamieni. Zdecydowanie ciekawie wyglądają ametysty, rubiny oraz dość popularne dzisiaj cyrkonie. Srebro to też kruszec zarezerwowany do oprawy bursztynu, który od lat doskonale prezentuje się jako element wisiorków. Złote łańcuszki mogą stanowić samodzielną biżuterię, ale akcesoria w postaci wisiorków nadają im zupełnie innego wyrazu. Wisiorki wykonane ze złota często zdobione są cenniejszymi kamieniami, takimi jak, chociażby szafir i diament. Złote łańcuszki z wisiorkami to doskonały prezent dla bliskich sercu kobiet. Łańcuszki celebrytki – kiedy kilka lat temu uważny wzrok fanów dostrzegł na szyjach celebrytek delikatne łańcuszki z niewielkimi przywieszkami, natychmiast większość kobiet zapragnęła mieć coś podobnego. Na subtelnych, cieniutkich łańcuszkach, nawet nieco opiętych na szyi, umieszcza się delikatne przywieszki w kształcie symbolizującym coś ważnego dla właściciela. Niewielkie serduszka są oznaką miłości, a znak nieskończoności symbolizuje wieczność uczuć, niekoniecznie miłości. Może być oznaką dozgonnej przyjaźni. Z kolei koniczynka lub słonik mają zapewnić trwałe szczęście.

Srebrne i złote łańcuszki

Srebrne łańcuszki od W.KRUK, złote łańcuszki do wisiorków i medalików, łańcuszki o długości 45 cm, łańcuszki o długości 50 cm, jak wybrać długość łańcuszka, wisiorki oraz medaliki złote i srebrne.

Wisiorki, krzyżyki i medaliki z łańcuszkiem

Wisiorki oraz medaliki na prezent, ślubna biżuteria ze srebra i złota, biżuteria dla dzieci, jak dbać o biżuterię i jak ją przechowywać, naszyjniki i wisiorki modowe od Picky Pica, kolekcja wisiorków z literkami.