Pokaż filtry
Cena
Płeć
Mechanizm
Wodoodporność
Funkcje
Materiał paska/bransolety
Szkło
Producent
Kolekcja
Szerokość koperty
mm
Twój wybór: Wyczyść filtry
Ukryj filtry
Trafność
  • Trafność
  • od najnowszych
  • Po cenie (rosnąco)
  • Po cenie (malejąco)
  • Według sprzedaży
Jesteś na stronie: z   8 Przejdź

Timex

Zegarki Timex to bez wątpienia jedna z najbardziej znanych marek zegarkowych naszych czasów. Timex rozpoczął swoją historię w 1950 roku. Szefowie United States Time Corporation w pełni poświęcili się obniżaniu kosztów w jak największym stopniu. Zegarek Timex były najtańszym zegarkiem na rynku, dzięki sprytnym praktykom produkcyjnym i wojennym innowacjom. Na początku lat sześćdziesiątych jeden na trzy sprzedane zegarki to Timex. Nieprzewidziany sukces tego nowego zegarka skłonił firmę do zmiany nazwy w 1969 roku i tak powstała Timex Corporation. Timex podobnie jak inne marki zegarkowe przeżył tak zwany „kryzys kwarcowy”, który rozpoczął się we wczesnych latach siedemdziesiątych XX wieku, wraz z pojawieniem się tanich zegarków mechanicznych od nowych azjatyckich firm, który następnie został dodatkowo zaostrzony przez pojawienie się zegarków cyfrowych, zasilanych kwarcem od nowych producentów. Siedziba firmy znajduje się obecnie w Middlebury w stanie Connecticut, skąd przeniosła się, zanim w latach czterdziestych XX wieku wkroczyła na scenę produkcyjną w okresie wojny. Marka zdobyła “nowe terytorium”, pracując nad monitorami tętna i urządzeniami GPS. Chociaż nie jest już tak nienagannie amerykański, jedyną rzeczą, która trwała przez różne fazy i zmiany marki firmy, jest jej zaangażowanie w dostarczanie najprostszych i najbardziej przystępnych cenowo zegarków. W zegarkowej ofercie W.KRUK marka Timex prezentuje wiele kolekcji, w których odnaleźć można zegarki wyposażone w mechanizm kwarcowy, jak i w automatyczny.

Zegarki damskie i męskie Timex

Zegarki Timex ze szkłem mineralnym, zegarki z mechanizmem kwarcowym, damskie zegarki Timex, zegarki męskie Timex, zegarki z bransoletą ze stali szlachetnej Timex, zegarki z bransoletą ze skóry Timex.

Stylowe zegarki w W.KRUK

Zegarki z paskiem z silikonu, zegarki szwajcarskie w W.KRUK, zegarki w dobrych cenach, zegarki smartwatch, etui podróżne na zegarki, ściereczki do polerowania i pielęgnacji zegarków.