Pokaż filtry
Cena
Kruszec
Kamień
Rozmiar
Sposób wykończenia
Twój wybór: Wyczyść filtry
Ukryj filtry
Trafność
  • Trafność
  • od najnowszych
  • Po cenie (rosnąco)
  • Po cenie (malejąco)
  • Według sprzedaży
Jesteś na stronie: z   35 Przejdź

Biżuteria - Bransoletki srebrne i złote

Biżuteria bransoletki. Bransoletki od wieków zdobią kobiece nadgarstki, a ostatnio stały się wręcz niezbędnym elementem ubioru, zarówno tego codziennego, jak i wieczorowego. Biżuteria tego rodzaju jest niezwykle popularna, bo urozmaica i wzbogaca nawet najprostsze elementy garderoby, wynosząc choćby najbardziej minimalistyczną stylizację na zupełnie inny poziom. Trzeba też przyznać, że bransoletki świetnie sprawdzają się w roli prezentów, bo są atrakcyjnymi podarkami i nie muszą mieć zbyt osobistych podtekstów. Biżuteria i akcesoria zdobiące nadgarstki. Dziś na rękach kobiet możemy zobaczyć ogromną różnorodność. Od solidnych drewnianych bransolet, poprzez skórzane grube rzemienie nabijane setkami ćwieków, po plastikowe bransoletki w niezwykle ciekawych kształtach oraz modne ozdoby wykonane z przeróżnych szklanych koralików. I choć plątanina stylów, kolorów, materiałów i faktur jest dziś jak najbardziej na modowych szczytach, to biżuteria z cennych od wieków kruszców nie daje się zepchnąć z podium. Złote i srebrne bransoletki nadal są bardzo modne, a ich nowoczesne, często zaskakujące wzornictwo przyprawia o zawrót głowy. Złote i srebrne bransoletki i akcesoria na kobiecą rękę. Bransoletki z cennych kruszców zawsze opierają się modowym trendom. Każda kobieta pragnie mieć w swojej kolekcji zarówno te, które wykonano ze złota, jak i te srebrne. Można wybierać wśród bransolet masywnych, łańcuszków, a także tak zwanych bransolet modułowych. Najbardziej eleganckim i klasycznym materiałem jest oczywiście złoto. Bransoletki wykonane z niego są niezwykle eleganckie i powinny być dobrane nie tylko do pierścionków, ale także do innych elementów biżuterii. Jeśli na nadgarstku ma pojawić się złota bransoletka, to należy ją nosić w towarzystwie złotych koczyków, pierścionków i łańcuszków. Gdy bransoleta jest wykonana ze złota w różnych kolorach, a te połączenia ostatnio należą do najmodniejszych, to można ją łączyć z elementami zarówno srebrnymi, jak i złotymi.

Bransoletki srebrne i złote

Bransoletki srebrne W.KRUK, złote bransoletki w próbie 375, złote bransoletki w próbie 585, bransoletki złote i srebrne bez kamienia, stylowe bransoletki z brylantem, pięknie bransoletki z cyrkonią.

Biżuteria złota i srebrna od W.KRUK

Bransoletki z perłą, pozłacane bransoletki ze srebra i mosiądzu, modne rodowane bransoletki, stylowe bransoletki w typie celebrytki, biżuteria w stylu boho, unikalne modowe bransoletki od Picky Pica.