Pokaż filtry
Cena
Kruszec
Kamień
Sposób wykończenia
Rabat %
%
Twój wybór: Wyczyść filtry
Ukryj filtry
Trafność
  • Trafność
  • od najnowszych
  • Po cenie (rosnąco)
  • Po cenie (malejąco)
  • Według sprzedaży
Jesteś na stronie: z   23 Przejdź

Biżuteria - Wisiorki srebrne i złote

Biżuteria – wisiorki – niezwykłe wisiorki zdobiły szyje kobiet już w starożytności. Na wielu rycinach, rysunkach i obrazach przedstawiających życie starożytnych Greków i Rzymian można zobaczyć portrety kobiet z wisiorkami na szyi. Kształt i wzór wisiorków zmieniają się wraz z trendami, ale bez względu na design zawsze modne są wisiorki wykonane ze szlachetnych kruszców, zdobione ciekawymi, czasem drogocennymi kamieniami. Jakie wisiorki wybierać na prezent? Srebrne wisiorki – niezobowiązujące prezenty. Srebro jest kruszcem o pięknym, szlachetnym wyglądzie. Jego cena jest przystępna, dlatego srebrne wyroby cieszą się ogromną popularnością. Nie brakuje kobiet, które przedkładają srebrne precjoza ponad te wykonane ze złota. Szczególnie urocze są wisiorki, w których w srebro oprawiono wspaniałe kamienie, takie jak oliwiny i topazy – kamienie nieco zapomniane, ale klimatyczne, doskonale wpisujące się w styl retro. Niezwykle nobliwie wyglądają ametysty i syntetyczne szmaragdy, utrzymane w niebieskiej gamie kolorystycznej. Z kolei spektakularnie jak zwykle przedstawiają się okrągłe wisiory z cyrkoniami oprawionymi w srebro. Wisiorki z tymi kamieniami są idealne dla dojrzałych kobiet i mogą być stałym elementem ich stylizacji. Srebrne wisiorki w nowoczesnym wydaniu, z zawsze pięknym bursztynem, będą znakomite dla młodszych kobiet. Cudowne motyle, koty, kule czy krzyże z pewnością świetnie uzupełnią casualowe stylizacje wielu młodych kobiet i dziewcząt. Złote wisiorki – biżuteria dla kobiet bliskich sercu. Złota biżuteria to znakomity prezent dla żon i matek. Każda kobieta chętnie będzie nosić złote wisiorki. Projektanci zadbali o to, aby były one modne i atrakcyjne. Poza tradycyjnymi elementami zdobionymi brylancikami i cyrkoniami warto zwrócić uwagę na te, w których połączono cyrkonie i cudowne rubiny, albo na złote wisiorki z tanzanitem. Na szczególną uwagę zasługują nowoczesne formy wisiorków, w szczególności te, w których połączono mosiądz z malachitem. To biżuteria zdecydowanie wyrafinowana, która będzie doskonale uzupełniać stylizacje odważnych pań idących z duchem czasu.

Wisiorki, krzyżyki i medaliki z łańcuszkiem

Wisiorki oraz medaliki na prezent, ślubna biżuteria ze srebra i złota, biżuteria dla dzieci, łańcuszki o długości 50 cm, jak wybrać długość łańcuszka.

Srebrne i złote łańcuszki

Srebrne łańcuszki od W.KRUK, złote łańcuszki do wisiorków i medalików, łańcuszki o długości 45 cm, jak dbać o biżuterię i jak ją przechowywać, naszyjniki i wisiorki modowe od Picky Pica, kolekcja wisiorków z literkami.