Pokaż filtry
Cena
Płeć
Mechanizm
Wodoodporność
Funkcje
Materiał paska/bransolety
Szkło
Producent
Kolekcja
Szerokość koperty
mm
Twój wybór: Wyczyść filtry
Ukryj filtry
Trafność
  • Trafność
  • od najnowszych
  • Po cenie (rosnąco)
  • Po cenie (malejąco)
  • Według sprzedaży
Jesteś na stronie: z   2 Przejdź

Smartwatch

Smartwatche w ofercie W.KRUK to wybór najpopularniejszych i wyjątkowych modeli wyposażonych zarówno w funkcje tradycyjnego czasomierza oraz w poszczególne opcje dotyczące możliwości odbierania wiadomości tekstowych, informacji o nadchodzących na smartphone połączeniach głosowych, a nawet aktywności w social media. Nowoczesne smartwatche z kolekcji Access Bradshaw Michael Kors pełnią również funkcje opasek monitorujących aktywność fizyczną – pozwalają mierzyć tętno, ilość wykonanych kroków oraz jakość snu. Połączenie światowej klasy technologii z najbladziej różnorodnym oraz stylowym designem, jest widoczne przede wszystkim w zwiększonej żywotność baterii, poprzez możliwość wyboru 1 z 4 inteligentnych trybów zarządzania. Ciągła praca czasomierzy Access Bradshaw – nawet do 7 dni na jednym ładowaniu, pozwala na długie i efektywne korzystanie. Elegancki zegarek oferuje również funkcję płatności zbliżeniowej, która pozwala na szybkie i wygodne dokonywanie transakcji, bez potrzeby wyciągania portfela. Dla miłośników klasycznego wzornictwa szwajcarska marka Frederique Constant oferuje smartwatche hybrydowe z kolekcji Hybrid Manufacture. Innowacyjna technologia MotionX® wraz z tradycyjnym podejściem do projektowania, tworzą absolutnie doskonałą całość, która odznacza się prawdziwie luksusowym designem. Horological Smartwatch dzięki zaprojektowanemu sensorowi MotionX® sprosta wymaganiom użytkowników smartphone’ów z systemem operacyjnym Android lub iOS. Nowatorski moduł MotionX® potrafi zapamiętać złożone dane z sensorów rejestrujących czas aktywności podczas ćwiczeń oraz spoczynku. Komunikaty te pokazują się na analogowej tarczy Swiss Horological Smartwatch, synchronizując się automatycznie z telefonem. Dla fanów bardzo dobrej jakości wykonania z zachowaniem atrakcyjnej ceny, duńska marka Skagen wyszła naprzeciw oczekiwaniom, projektując hybrydowe czasomierze z kolekcji Skagen Connected. Nowoczesne modele oparte na najnowszych technologiach zostały wyposażone w szereg funkcji – monitoring snu oraz aktywności fizycznej, alarm wibracyjny oznaczający przychodzące połączenie głosowe lub SMS czy możliwość sterowania muzyką. Skagen smartwatches to nowoczesne czasomierze hybrydowe wykonane z najlepszej jakości komponentów. Ponadczasowe wzornictwo utrzymane w minimalistycznej stylistyce widoczne jest przede wszystkich w bransoletach meshowych czy skórzanych paskach, które świetnie komponują się z cienką obudową. Na cyfrowych tarczach zegarka w przejrzysty sposób pokazane są najistotniejsze informacje. System czasomierzy jest kompatybilny ze specjalną aplikacją dostępną zarówno na Android jak i iOS system.

Zegarki smartwatch

Zegarki sportowe Garmin, formalne i sportowe zegarki Tissot, wygodne zegarki Sector, luksusowe zegarki Frederique Constant, smartwatche Tissot T-Touch, sportowe smartwatche Garmin.

Inteligentne zegarki szwajcarskie

Zegarki damskie, zegarki męskie, kwarcowe zegarki damskie i męskie, zegarki automatyczne, zegarki złote i pozłacane, oryginalne paski do zegarków Tissot.