Pokaż filtry
Cena
Płeć
Mechanizm
Funkcje
Producent
Twój wybór: Wyczyść filtry
Ukryj filtry
Trafność
  • Trafność
  • od najnowszych
  • Po cenie (rosnąco)
  • Po cenie (malejąco)
  • Według sprzedaży
Jesteś na stronie: z   2 Przejdź

Aviator

Zegarki Aviator to cenione na całym świecie modele czasomierzy, które swoją premierę miały w 2000 roku. Początkowo specjalistyczne zegarki z innowacyjną technologią były dedykowane dla profesjonalistów – ratowników, pilotów czy wojskowych. Od 2008 roku, marka Aviator jest oficjalnym partnerem teamu akrobatycznego „Swift”, którego zespół pilotów odbywa podróże na znanych MiG-ach 29. W 2011 roku przeniesiono produkcję sportowych czasomierzy do miasta Porrentruy, znajdującego się w szwajcarskim kantonie Jura, który znany jest przede wszystkim z doskonałych produktów zegarmistrzowskich. Dzięki nowym możliwościom, w zaawansowanej produkcji, innowacyjne zegarki Aviator zyskały precyzyjne mechanizmy, a same ukończone projekty muszą zostać poddane specjalistycznym testom, żeby móc zostać wypuszczonymi na rynek jako zegarki z certyfikatem „Swiss Made”. Zegarki ze szkłem szafirowym Aviator odznaczają się doskonałą pracą mechanizmów oraz dopracowanym w najdrobniejszych szczegółach detalom. Podczas każdego etapu projektów czasomierzy, szwajcarska marka Aviator chętnie korzysta ze szczegółowych sugestii profesjonalnych pilotów, jak ma pracować oraz prezentować się każdy zegarek, oraz w jaki sposób można polepszyć jego przydatność, jak i funkcjonalność w lotnictwie. Najważniejsze przy tego typu innowacyjnych modelach czasomierzy są dwie rzeczy – doskonała czytelność, a także przejrzystość zaimplementowanych detali oraz funkcji, tak aby uzyskać jak najlepszy efekt. Tarcze zegarków są pokryte specjalną warstwą luminescencyjną SuperLuminova, co ułatwia odczytanie godziny w gorszych warunkach. Dodatkowo każdy cyferblat jest pokryty podwójnym antyrefleksem na szafirowym szkle.


Zegarki Aviator MIG-29 SMT to wyjątkowy hołd dla ponaddźwiękowego myśliwca MiG-29 czwartej generacji. Cyferblat zegarka z detalami nawigacyjnymi i wielofunkcyjną podziałką na ramce idealnie odzwierciedlają jego techniczną doskonałość, styl oraz nieograniczone możliwości. Posiada funkcje: godziny, minuty, mała sekunda, data, centralna wskazówka stopera, licznik minut, licznik godzin. Wyjątkowy design oraz funkcjonalność napędza szwajcarski mechanizm kwarcowy z rezerwą chodu do 54 miesięcy.


Zegarki Aviator Douglas MoonFlight to wyjątkowe modele zaprojektowane w stylu vintage. Stonowane kolory, starannie wypolerowane oraz giloszowe detale zostały zainspirowane latami 30. XX wieku. Klasyczne tarcze wykonane z satynowej masy perłowej łączą wyrafinowaną elegancję z ponadczasowymi trendami w modzie. Te szwajcarskie zegarki naręczne posiadają także funkcję faz księżyca oraz przydatny datownik. Wszystkie modele czasomierzy zostały zaprojektowane z polerowanej stali nierdzewnej 316L. Piękno tarcz w stylu art deco można podziwiać przez szafirowe szkiełko, wyposażone w podwójną powłokę antyrefleksyjną. Pracą zegarków zarządza niezawodny mechanizm kwarcowy.

Zegarki damskie i męskie Aviator

Aviator — zegarki z mechanizmem automatycznym, Aviator z paskiem ze skóry, Aviator z bransoletą ze stali szlachetnej, zegarki Aviator damskie, zegarki Aviator męskie, Zegarki Aviator ze szkłem szafirowym.

Stylowe zegarki w W.KRUK

Wodoodporne zegarki Aviator, zegarki Aviator z mechanizmem kwarcowym, zegarki w dobrych cenach, zegarki smartwatch, etui podróżne na zegarki, ściereczki do polerowania i pielęgnacji zegarków.