Pokaż filtry
Cena
Płeć
Mechanizm
Wodoodporność
Funkcje
Materiał paska/bransolety
Szkło
Producent
Kolekcja
Szerokość koperty
mm
Twój wybór: Wyczyść filtry
Ukryj filtry
Trafność
  • Trafność
  • od najnowszych
  • Po cenie (rosnąco)
  • Po cenie (malejąco)
  • Według sprzedaży
Jesteś na stronie: z   5 Przejdź

Zegarki Frederique Constant

Frederique Constant to renomowana marka szwajcarskich zegarków. Wyróżnia ją niebywała stylistyka i wyjątkowa dbałość o każdy detal, ceniona przez koneserów sztuki zegarmistrzowskiej. Linie produktów odzwierciedlają doświadczenie i kunszt marki. W ofercie W.KRUK znajdują się damskie i męskie zegarki Frederique Constant. Starannie dobrane modele tworzą wyjątkową kolekcję, która zachwyca elegancją i estetyką. Marka zegarkowa Frederique Constant założona została w 1988 przez Arlettę Francoise Frederique Stas-Bax oraz Petera Constant Stasa. Jej siedziba znajduje się w centrum zegarmistrzostwa, czyli w Genewie w dzielnicy Plan-les-Ouates. Dewiza marki to oferowanie wyjątkowych zegarków, wysokiej jakości i czynienie tego luksusu dostępnym. Frederique Constant stoi na czele zegarmistrzowskiej precyzji, a za największy posiadany kapitał uznaje zegarmistrzów, którzy z pieczołowitością i zaangażowaniem ręcznie montują każdy z zegarków. Naszą misją jest oferowanie wysokiej jakości klasycznych, szwajcarskich zegarków w rozsądnych cenach. Dzieje się to z wykorzystaniem trzech następujących wartości w rozwoju każdego z naszych modeli: projektowanie, jakość i innowacja. Zegarki Frederique Constant to w większości modele klasyczne, ale spotkać tu też można sportową elegancję. Napędzane są szwajcarskimi mechanizmami kwarcowymi i automatycznymi. Jeśli masz już zegarek kwarcowy, a chciałbyś zacząć przygodę z zegarkami automatycznymi lub masz już automat, ale marzy się Tobie manufakturowy mechanizm to Frederique Constant jest dla Ciebie. Od samych już początków istnienia firmy, udowadnia ona, że można i da się produkować zegarki dobrej jakości, oznaczone symbolem swiss made za przystępne i rozsądne pieniądze. O klasie i znaczeniu firmy w świecie zegarmistrzowskim, oprócz podstawowych mechanizmów manufakturowych świadczy skonstruowanie w 2008 roku własnego mechanizmu Tourbillion. Znajduje się on w modelu Slimline Tourbillon Manufacture. Kolejnym sporym osiągnięciem jest wypuszczony na rynek w 2016 roku, zegarek Frederique Constant Slimline Perpetual Calendar Manufacture FC, wyposażony w mechanizm z wiecznym kalendarzem. Na uwagę zasługują także limitowane zegarki Healey poświęcone marce samochodowej o tej samej nazwie, oraz limitowane Frederique Constant Runabout poświęcone łodziom motorowym. Cieńsze i mocno klasyczne Slimline zapragnie mieć w swojej kolekcji nie jeden mężczyzna. Frederique Constant to także spojrzenie w przyszłość i technologie. Frederique Constant Horological Smartwatch, to kolejna propozycja firmy, która wprowadza ja w XXI wiek.

Zegarki szwajcarskie Frederique Constant

Zegarki automatyczne Frederique Constant, szwajcarskie zegarki kwarcowe Frederique Constant, damskie zegarki Frederique Constant, męskie zegarki Frederique Constant, zegarki Frederique Constant ze szkłem szafirowym, zegarki Frederique Constant z paskiem skórzanym.

Zegarki damskie i męskie w W.KRUK

Zegarki Frederique Constant z bransoletą ze stali, zegarki szwajcarskie, końcówki kolekcji zegarków, smartwatche, etui podróżne na zegarki, ściereczki do czyszczenia zegarków.