Pokaż filtry
Cena
Kamień
Kruszec
Sposób wykończenia
Rabat %
%
Twój wybór: Wyczyść filtry
Ukryj filtry
Trafność
  • Trafność
  • od najnowszych
  • Po cenie (rosnąco)
  • Po cenie (malejąco)
  • Według sprzedaży

Biżuteria - spinki do koszuli

Spinki do mankietów to element męskiej biżuterii, który służy do łączenia mankietów koszuli. Wkłada się je w dziurki na guziki (zamiast guzików).

Dawniej spinki takie tworzone były z bardzo drogich kruszców i zdobione rzadkimi kamieniami, przez co używała ich tylko arystokracja. Dziś są produkowane także z tańszych materiałów i dostępne dla każdego, nadal jednak świadczą o klasie i elegancji. Obecnie dostępne są między innymi spinki metalowe, które często przybierają niezwykle ciekawe formy. W ofercie można znaleźć także srebrne spinki do koszuli, często zdobione bursztynem lub innymi ciekawymi kamieniami, a także spinki wykonane ze złota. Coraz częściej pojawiają się też spinki z motywami utrzymanymi w lżejszym tonie i nawiązującymi na przykład do kultury popularnej.

Kolczyki, pierścionki, naszyjniki i wisiorki od W.KRUK

Subtelna biżuteria dziecięca, łańcuszki srebrne i złote, biżuteria srebrna w próbie 925, stylowe bransoletki ze srebra i złota, piękna biżuteria ślubna.

Biżuteria srebrna i złota

Srebrne i złote kolczyki na każdą okazję, pierścionki zaręczynowe i na co dzień, unikalne i subtelne wisiorki, zegarki szwajcarskie i modowe, modowa biżuteria od Picky Pica, kolekcja biżuterii Kwiaty Nocy.