Pokaż filtry
Cena
Płeć
Mechanizm
Wodoodporność
Funkcje
Materiał paska/bransolety
Szkło
Producent
Kolekcja
Szerokość koperty
mm
Twój wybór: Wyczyść filtry
Ukryj filtry
Trafność
  • Trafność
  • od najnowszych
  • Po cenie (rosnąco)
  • Po cenie (malejąco)
  • Według sprzedaży
Jesteś na stronie: z   8 Przejdź

Zegarki Rado

Rado to pionier w dziedzinie ceramiki wykorzystywanej w zegarkach. Marka ta powstała w 1957 r. ale korzenie firmy sięgają 1917 r. kiedy to bracia Schlup zajmowali się produkcją i dostarczaniem mechanizmów. Filozofia Rado to pionierski duch, ciągłość i koncentrowanie się na ludziach. Rado ma być inny niż wszyscy, ma wytyczać nowe drogi w zegarmistrzostwie. Inność, ale zarazem piękno i oryginalność. Wykonane z najlepszych i nierysujących się materiałów, mają być piękne i przede wszystkim pozostawać piękne. Dobrym przykładem na to, jest stworzenie w 1962 roku, pierwszego na świecie zegarka odpornego na zarysowania, Rado DiaStar. Kolejnym kamieniem milowym było wprowadzenie w latach 80 – tych XX wieku, High-Tech Ceramiki. Od tamtego czasu Rado wprowadza kolejne jej rodzaje, oraz nowe i różnorodne modele. Jednym z nich jest Esenza, do którego po raz pierwszy w zegarmistrzostwie dołączono technologie touch. Dzięki temu koronka przy zegarku stała się zbędna, a czas ustawia się przez dotyk koperty, które w Rado są typu monoblock. Czarna, biała High-Tech Ceramika produkowana jest również w innych kolorach, Ceramos to z kolei ceramika w barwach np. żółtego czy różowego złota, oraz Plasma High-Tech Ceramika w grafitowym metalicznym odcieniu, której połysk uzyskano bez dodatku metalu. Prostokątne modele Ceramica, czy kwadratowe, Sintra ze zwężającą się bransoletą zadziwiają swoim pięknem. Modele z kolekcji Centrix ukazują z kolei wnętrza swoich pięknych mechanizmów. Zegarki Rado Coupole, to klasyka sama w sobie, a ChyperChrome i Diamaster chronograph to pokaz sportowej elegancji w wydaniu modeli automatycznych i kwarcowych. Damskie zegarki Rado Integral zniewolą swoim widokiem nie jedną kobietę. Rado jest uznaną na całym świecie marką, która słynie z innowacyjnego wzornictwa i stosowania rewolucyjnych materiałów. Kultowy styl i charakterystyczne wzornictwo są podstawą tożsamości marki Rado, która nieustannie dowodzi swojego mistrzostwa w użyciu materiałów high-tech w swoich zachwycających i pięknych zegarkach, które zdają się nie podlegać upływowi czasu.

Zegarki szwajcarskie Rado

Zegarki automatyczne Rado, szwajcarskie zegarki kwarcowe Rado, damskie zegarki Rado, męskie zegarki Rado, zegarki Rado ze szkłem szafirowym, zegarki Rado z paskiem skórzanym.

Zegarki damskie i męskie w W.KRUK

Zegarki Rado z bransoletą ze stali, zegarki szwajcarskie, końcówki kolekcji zegarków, smartwatche, etui podróżne na zegarki, ściereczki do czyszczenia zegarków.