Pokaż filtry
Cena
Kruszec
Kamień
Sposób wykończenia
Rabat %
%
Twój wybór: Wyczyść filtry
Ukryj filtry
Trafność
  • Trafność
  • od najnowszych
  • Po cenie (rosnąco)
  • Po cenie (malejąco)
  • Według sprzedaży

Biżuteria Nausznice

Biżuteria – nausznice. Nausznice to akcesoria biżuteryjne, które są doskonałą alternatywą dla kolczyków. Szczególnie polecane są paniom, które nie przepadają za wiszącymi, pokaźnymi kolczykami, a poszukują oryginalnej biżuterii, wywołującej niezwykłe, czasem wręcz hipnotyzujące wrażenie.
Początkowo nausznice uznawano za biżuterię młodzieżową, ale są one tak piękne, że dziś kochają je kobiety w różnym wieku. To doskonały sposób, aby wyróżnić się na co dzień i przyciągnąć uwagę wielu osób. Te przylegające do uszu kolczyki są bardzo lekkie i nie sprawiają paniom kłopotu, jak to bywa czasem przy dużych, wiszących kolczykach. Nausznice pasują do każdego stroju, zarówno tego oficjalnego, jak i do codziennych, casualowych stylizacji. Jeśli są bogato zdobione, często pięknymi cyrkoniami, to stanowią wręcz idealny dodatek do klasycznych małych czarnych. Efekt jest wówczas wprost piorunujący. Nausznice i ich formy. Najbardziej popularne są najprostsze formy tej biżuterii, czyli krótkie pręciki, które zdobią część ucha. Przepięknie wyglądają dwuczęściowe modele, w których całe ucho otoczone jest łańcuszkiem. Choć jest to model odpowiedni dla nieco bardziej odważnych pań, to cieszy się on coraz większą popularnością. Kobiety szybko zauważają, jak bardzo wpływa to na atrakcyjność ich wyglądu. Jeśli zbyt wielkie akcesoria biżuteryjne nie są ulubioną formą kobiety, to można jej polecić niewielkie nausznice zdobiące jedynie dolną część ucha. Niezwykły urok nausznic. Proste stylizacje, utrzymane w minimalistycznym charakterze, jednobarwne sukienki, bluzki i swetry są zdecydowanie idealnym tłem dla nausznic. Zdobienie płatków uszu nadaje im wówczas niezwykły, czasem nawet mistyczny charakter. Zarówno motywy kwiatowe, jak i te o ciekawych fakturach czy wręcz geometryczne kształty nausznic z uwagi na fakt, że szybko zostają dostrzeżone przez innych, należy uważnie dobierać do okoliczności. Zbyt ozdobne, z wieloma błyszczącymi kamieniami, najczęściej nie są odpowiednie do pracy, gdzie ustalony jest surowy dress code. Wówczas warto zdecydować się na proste nausznice, wręcz surowe w kształcie. Jednak po południu i wieczorem ciekawe, bogato zdobione modele będą jak najbardziej na miejscu.

Biżuteria srebrna i złota

Nausznice srebrne i złote od W.KRUK, kolczyki ze srebra i złota, piękne pierścionki srebrne i złote, srebrne broszki w próbie 925, srebrne nausznice w próbie 925, modne broszki ze srebra.

Modne produkty biżuteryjne od W.KRUK

Stylowe naszyjniki srebrne i złote, unikalne modowe bransoletki od Picky Pica, biżuteria w stylu boho, stylowe bransoletki w typie celebrytki, piękne i wytrzymałe akcesoria od W.KRUK, bransoletki na każdą okazję.