Pokaż filtry
Cena
Płeć
Mechanizm
Wodoodporność
Funkcje
Materiał paska/bransolety
Szkło
Producent
Kolekcja
Szerokość koperty
mm
Twój wybór: Wyczyść filtry
Ukryj filtry
Trafność
  • Trafność
  • od najnowszych
  • Po cenie (rosnąco)
  • Po cenie (malejąco)
  • Według sprzedaży
Jesteś na stronie: z   4 Przejdź

Vostok Europe

Zegarki Vostok Europe to niezwykle wyjątkowe czasomierze. Każdy zegarek jest projektowany w dbałości o najmniejszy detal, a imponujące doświadczenie w tworzeniu zegarków mechanicznych i kwarcowych sprawia, że w atrakcyjnej cenie można nabyć model zegarka wart dużo więcej. Tym bardziej, że nadal mowa czasomierzach, które są składane ręcznie. Efektowna prezentacja zegarków Vostok zawiera również wyjątkowy design, który podkreśla rangę i jakość czasomierzy. Zamiłowanie marki do sportu i niesamowitej wytrzymałości zegarków na ekstremalnie ciężkie warunki, sprawiła, że jeden z modeli zegarków Anchar pojawił się na Rajdzie Dakar, na nadgarstku litewskiego kierowcy Gintautasa Igarisa. Zegarki Vostok Europe mogą poszczycić się także zainteresowaniem armii. Od lat projektują czasomierze dla NATO, w tym dla jednostek podwodnych, pilotów myśliwców F-16 i śmigłowców Apache, marynarzy okrętów podwodnych i innych. Tak ogromne zaufanie armii jest potwierdzeniem najwyższej jakości i wytrzymałości. Znani są również z uczestnictwa w ekspedycji do najgłębszej jaskini na świecie – Krubera-Voronia, a także udział w projekcie przekroczenia granicy stratosfery, który zakończył się ogromnym sukcesem dla marki. Zegarkami Vostok Europe zainteresowała się grecka federacja piłkarska, a sama marka stała się oficjalnym partnerem Mistrzostw Świata w Wolnym Nurkowaniu, greckiego Instytutu Archeologii Morskiej oraz wyścigu samochodowego w Rumunii i Rajdu Enduro na Litwie.

Zegarki damskie i męskie Vostok Europe

Vostok Europe — zegarki z mechanizmem automatycznym, Vostok Europe z paskiem ze skóry, Vostok Europe z bransoletą ze stali szlachetnej, zegarki Vostok Europe damskie, zegarki Vostok Europe męskie, Zegarki Vostok Europe ze szkłem mineralnym.

Stylowe zegarki w W.KRUK

Wodoodporne zegarki Vostok Europe, zegarki Vostok Europe z mechanizmem kwarcowym, zegarki w dobrych cenach, zegarki smartwatch, etui podróżne na zegarki, ściereczki do polerowania i pielęgnacji zegarków.