Pokaż filtry
Cena
Kruszec
Kamień
Sposób wykończenia
Rozmiar
Twój wybór: Wyczyść filtry
Ukryj filtry
Trafność
  • Trafność
  • od najnowszych
  • Po cenie (rosnąco)
  • Po cenie (malejąco)
  • Według sprzedaży
Jesteś na stronie: z   55 Przejdź

Biżuteria - Pierścionki srebrne i złote

Biżuteria – pierścionki – biżuteria to od wieków idealny prezent dla każdej kobiety. Wybór jest ogromny. Kolczyki, bransolety, naszyjniki i wisiorki to podarunki, z których ucieszy się każda pani, a jednocześnie nie niosą one ze sobą żadnego symbolicznego zobowiązania. Jednak zupełnie inaczej wygląda to w sytuacji, gdy w grę wchodzą pierścionki. Ten element biżuterii zwykle kojarzy się paniom i panom z głębszym uczuciem i pewnym rodzajem zobowiązania. Złoty pierścionek dla najbliższych kobiet — pierścionek z tego kruszcu w zasadzie kojarzy się z oświadczynami i ślubem. Jeśli dodatkowo zdobiony jest cennymi kamieniami, to z pewnością odebrany zostanie jako dowód miłości, dlatego ten rodzaj biżuterii warto kupować najbliższym kobietom. Kiedyś uważano, że im większy model, tym pełniejsze uczucie symbolizuje, ale dziś nie przywiązuje się wagi do wielkości pierścionków. Znacznie ważniejsze jest to, aby był to pierścionek, który spodoba się wybrance serca i będzie pasował do jej sylwetki oraz stylu, w jakim się ubiera. Dla kogo srebrny pierścionek? Srebrne pierścionki nie mają już tak bardzo zobowiązującego charakteru, ale zawsze odbierane są z jakąś nadzieją. Dziś pierścionki z tego kruszcu nierzadko przybierają niezwykle interesujące formy. Bardzo często ich projekty są wręcz odważnymi dziełami sztuki projektantów. Bardzo chętnie łączy się srebro z turkusami czy agatami. To też kruszec w zasadzie zarezerwowany dla oprawy naturalnego bursztynu. Srebrne pierścionki i pierścienie noszone są chętnie szczególnie przez młode dziewczęta i kobiety uwielbiające luźne, wesołe stylizacje boho oraz lubujące się w casualowych stylizacjach. Srebrna biżuteria towarzyszy też osobom, które hołdują mrocznym klimatom gotyckim lub z kolei tym odważnym, rockowo-punkowym. Wybierając biżuterię na prezent, warto więc zastanowić się, z jakiego pierścionka ucieszy się obdarowana. Złote pierścionki są wyborem oczywistym, gdy w grę wchodzą zaręczyny lub ślub. To także doskonały prezent dla wybranki serca z każdej innej okazji. W pozostałych przypadkach warto przemyśleć, czy srebrny pierścionek, kolczyki, bransoleta lub piękny wisior nie będą bardziej odpowiednim podarunkiem.

Pierścionki zaręczynowe i na co dzień

Pierścionki zaręczynowe, pierścionek zaręczynowy Jedyny, pierścionek zaręczynowy Romantyczny, pierścionek zaręczynowy Doskonały, pierścionek zaręczynowy Szczęśliwy, pierścionki ze srebra.

Srebrne i złote pierścionki od W.KRUK

Pierścionki z żółtego złota, pierścionki z białego złota, pierścionki złote z brylantem, pierścionki srebrne z cyrkonią, męskie pierścionki i sygnety, sprawdź jak dobrać rozmiar pierścionka.