Pokaż filtry
Cena
Płeć
Mechanizm
Wodoodporność
Funkcje
Materiał paska/bransolety
Szkło
Producent
Szerokość koperty
mm
Twój wybór: Wyczyść filtry
Ukryj filtry
Trafność
  • Trafność
  • od najnowszych
  • Po cenie (rosnąco)
  • Po cenie (malejąco)
  • Według sprzedaży

Zegarki Bulgari

Odkryj Świat Luksusu z zegarkami Bulgari


Witajcie w świecie marki Bulgari, gdzie luksus spotyka doskonałość rzemiosła. Od momentu założenia, ta włoska manufaktura jubilerska kontynuuje tradycję doskonałości i niepowtarzalnego piękna. Nazwa “Bulgari” nie tylko symbolizuje najwyższą jakość, ale również jest hołdem dla swojego założyciela, Greka Sotiriosa Voulgarisa. Bulgari to wybór osób, które cenią wyjątkowy gust i dążą do posiadania przedmiotów nadających im prestiż. Oryginalny design, połączenie metali szlachetnych z najpiękniejszymi kamieniami oraz nieustanna dbałość o detale to cechy, które wyróżniają tę markę na tle innych.

Historia Współczesnej Legendarnej Marki


Marka Bulgari ma głęboko zakorzenione korzenie sięgające początków XX wieku. W 1905 roku otwarto pierwszy salon zegarmistrzowski na słynnej Via Condotti w Rzymie, który stał się mekką dla arystokracji oraz centrum światowej kultury i kina. W latach 50. i 60. XX wieku ikony jak Audrey Hepburn, Marlena Dietrich czy Clark Gable były wiernymi klientami marki. W 1970 roku Bulgari podbiło rynek amerykański, francuski, szwajcarski i monakijski. Salon w nowojorskim hotelu Pierre Hotel zachwycał klientów przez długie lata, przyciągając ich swoim niepowtarzalnym wdziękiem. W latach 80. firma przeszła rewolucję pod kierownictwem wnuka założyciela – Francesco Trapani. Wprowadzono nową linię perfum Bulgari, przekształcając markę w symbol luksusu na skalę światową. W 2001 roku powstały słynne hotele Bulgari Hotels & Resorts, z Mediolanem na czele, oferując luksusowy wypoczynek dla miłośników elegancji. Bulgari nieustannie ewoluuje, by sprostać wymaganiom zamożnej klienteli. Od stylu art deco w latach 20-30 XX wieku, po inspiracje naturą po II wojnie światowej, marka kształtuje własny, niepowtarzalny styl oparty na grecko-rzymskim klasycyzmie i włoskim renesansie. Elementy owalne, diamenty, złoto – to znaki rozpoznawcze, które przyciągają uwagę i wyrażają wyjątkowy gust.

Zegarki Bulgari – czyli wspaniałe zegarkowe arcydzieła


Firma Bulgari jest również dumna ze swoich zegarków. Od lat 20. XX wieku firma sprzedaje zegarki wyposażone w mechanizmy najlepszych szwajcarskich firm, a w 1977 roku stworzyła swoją własną kolekcję zegarków. Legendarny “Bulgari Bulgari” z pozłacaną kopertą i eleganckim skórzanym paskiem pozostaje klasykiem gatunku. Bulgari Time, firma joint venture z Girard Perregaux, odpowiedzialna jest za projektowanie i produkcję zegarków marki. Stawiamy na własne kalibry i części, tworząc wyjątkowe modele, takie jak “Bulgari Bulgari,” “Bulgari Sotirio,” “Bulgari Assioma,” Astrale, “Bulgari Serpenti,” “Bulgari B.Zero1,” Daniel Roth, “Bulgari Rettangolo,” “Bulgari Ergon,” “Bulgari Diagono” oraz “Bulgari Octo.”