Pokaż filtry
Cena
Płeć
Mechanizm
Wodoodporność
Funkcje
Materiał paska/bransolety
  • stal (2)
  • stal szlachetna (158)
  • stal szlachetna, pozłacana (4)
Szkło
Producent
Kolekcja
Szerokość koperty
mm
Twój wybór: Wyczyść filtry
Ukryj filtry
Trafność
  • Trafność
  • od najnowszych
  • Po cenie (rosnąco)
  • Po cenie (malejąco)
  • Według sprzedaży
Jesteś na stronie: z   4 Przejdź

Zegarki Certina - material paska bransolety stal - material paska bransolety stal szlachetna - material paska bransolety stal szlachetna pozlacana

Niezawodność, precyzja i innowacyjność charakteryzują filozofię marki Certina od 1888 roku, od założenia firmy przez braci Kurth. W 1959 roku Certina opracowała swój słynny system zabezpieczeń Double Security DS Concept, nadając swoim zegarkom wyjątkową wytrzymałość i nadzwyczajną wodoszczelność. Certina może pochwalić się wieloletnim zaangażowaniem w świat sportu. Marka jest szczególnie aktywna w obszarze sportów motorowych. Certina towarzyszyła w sukcesach takim wielkim gwiazdom jak Mike Doohan, Sete Gibernau, Thomas Lüthi czy Robert Kubica. Przez ponad 10 lat była Oficjalnym Partnerem zespołu Sauber F1 Team. Od 2013 roku jest Oficjalnym Chronometrażystą Rajdowych Mistrzostw Świata FIA (WRC), a w 2015 została partnerem Citroën Total Abu Dhabi World Rally. Certina jest marką Swatch Group, największej firmy zegarmistrzowskiej na świecie. Kolekcja zegarków Certina dzieli się na 3 grupy: Aqua, w której królują divery, czyli profesjonalne, wysoko wodoszczelne zegarki do nurkowania. Linie DS Action pojawiają się w wersjach automatycznych jak również kwarcowych. Duża wodoszczelność, zakręcane koronki, powlekane materiałem luminescencyjnym wskazówki i indeksy to tylko niektóre z ich atutów. Druga grupa zegarków to urban, czyli można powiedzieć damskie i męskie zegarki miejskie. Należą do nich, chociażby kwarcowy DS-8 Chronograph Moon Phase, wyposażony we wskazanie faz księżyca, czy DS-8 i DS-8 Lady napędzane znakomitym szwajcarskim mechanizmem automatycznym Powermatic 80 z 80-godzinna rezerwą naciągu. DS First Lady Chronograph zabierze kobiety w świat sportowej elegancji. Trzecia grupa to Heritage Collection, w której znajdziemy w większości zegarki mechaniczne automatyczne, oraz kwarcowe DS Caimano. Znakomita jakość, dobre mechanizmy oraz dbałość o szczegóły plasuje firmę na czołowym miejscu w swojej klasie.

Zegarki Certina

Damskie zegarki szwajcarskie Certina, Certina, zegarki męskie, kwarcowe zegarki Certina, zegarki Certina z mechanizmem automatycznym, zegarki Certina z chronografem, Certina, zegarki z datownikiem.

Szwajcarskie zegarki damskie i męskie Certina

Zegarki Certina z fazami księżyca, zegarek Certina ze strefą czasową, zegarki Certina ze szkłem szafirowym, Certina to zegarki z bransoletą ze stali szlachetnej, zegarki Certina z bransoletą z tytanu, końcówki kolekcji w zegarkach od W.KRUK.