Pokaż filtry
Cena
Płeć
Mechanizm
Wodoodporność
Funkcje
Materiał paska/bransolety
  • skóra (29)
Szkło
Producent
Kolekcja
Szerokość koperty
mm
Twój wybór: Wyczyść filtry
Ukryj filtry
Trafność
  • Trafność
  • od najnowszych
  • Po cenie (rosnąco)
  • Po cenie (malejąco)
  • Według sprzedaży

Seiko - material paska bransolety skora

Zegarki Seiko to japońska manufaktura znana z produkcji innowacyjnych modeli damskich oraz męskich. Firma powstała 1881 roku i do dzisiaj zachwyca klientów pionierskimi rozwiązaniami, sportową elegancją i unikatowym designem. Wszystko zaczęło się od małego sklepiku w centrum tokijskiej dzielnicy Ginza. To tam znany zegarmistrz Kintarō Hattori rozpoczął produkcję wyjątkowych czasomierzy, które wkrótce zyskały sławę na całym świecie. Seiko była pierwszą firmą, która stworzyła zegarki z mechanizmem kwarcowym. Japoński producent nie spoczął jednak na laurach i wciąż zaskakuje klientów innowacyjnymi propozycjami. Projekty z serii Presage zainspirowane wieloletnią tradycją i technologicznym postępem w dziedzinie produkcji zegarków mechanicznych, które sięga aż do 1913 roku. Na początki XX wieku powstał model Laurel – pierwszy stworzony przez japońską manufakturę i dostępny w Japonii zegarek naręczny. Obecnie, design poprzednich modeli został odtworzony w dwóch chronografach z edycji limitowanej, których wzornictwo i styl przypomina zegarek Laurel z początku ubiegłego wieku. Wyjątkowe cyferblaty zaprojektowane zostały w zgodzie z tradycją sztuki japońskiej: jedna jest lakierowana, a druga emaliowana. Oba modele zegarka wyposażono w kaliber 8R48, który posiada systemy pionowego sprzęgła i koła kolumnowego, jak również autorski młoteczek z 3 czubkami, umożliwiający perfekcyjną synchronizację razem z funkcją fly-back. Modele z tej serii dostępne są w liczbie 1000 sztuk, wyprodukowanych w ramach świętowania 60 lat istnienia zegarków automatycznych Seiko. Linia wyjątkowych zegarków Premier dla mężczyzn, obejmuje mechanizmy mechaniczne oraz kwarcowe, z których największą sławę zdobył system Kinetic, obejmujący sportowe zegarki Kinetic Direct Drive, ładujące baterię podczas ruchu zegarka na nadgarstku. Zegarki z serii Astron GPS Solar to jedyne modele, które dostosowują się do wszystkich 39 stref czasowych na Ziemi. Dzięki opracowaniu opatentowanego odbiornika niskiej energii GPS — Seiko wyprodukowało czasomierz, który automatycznie pobiera dane odnoszące się do czasu, strefy czasowej, dnia oraz daty z globalnej sieci satelit GPS. Potrafi zidentyfikować wszystkie 39 strefy czasowe na Ziemi. Sportowa kolekcja zegarków Prospex Seiko, zaprojektowana została z myślą o fanach sportów ekstremalnych, zarówno w wersji profesjonalnej, jak i rekreacyjnej. Japońska manufaktura opisuje serię Prospex jako “serious watches for serious sports”. Dlatego zegarki z tej linii posiadają szereg funkcjonalności. W tej kolekcji w pełni można zaobserwować innowacyjne pomysły oraz przełomową technologię, prezentowane przez markę Seiko. Japońska manufaktura połączyła wieloletnie doświadczenie, przełomową wiedzę, by wynieść produkcję czasomierzy sportowych na jeszcze wyższy level. Zegarki z kolekcji Prospex należą do 3 linii, które doskonale obrazują żywioły dyscyplin, w których marka Seiko prezentuje swoje imponująco wyspecjalizowane zegarki: Sky, Land oraz Sea.

Zegarki damskie i męskie Seiko

Zegarki Seiko ze szkłem mineralnym, zegarki z mechanizmem kwarcowym, damskie zegarki Seiko, zegarki męskie Seiko, zegarki z bransoletą ze stali szlachetnej, zegarki z bransoletą ze skóry Seiko.

Stylowe zegarki w W.KRUK

Zegarki z paskiem z silikonu, zegarki szwajcarskie w W.KRUK, zegarki w dobrych cenach, zegarki smartwatch, etui podróżne na zegarki, ściereczki do polerowania i pielęgnacji zegarków.