kolekcja akcesoriów W.KRUK

Akcesoria W.KRUK

Akcesoria W.KRUK to autorskie projekty, które powstają w zespole kreatywnym marki. Zachwycają współczesną elegancją i ponadczasowym wzornictwem. Pozwalają stworzyć idealny zestaw na każdą okazję, zapewniając komfort użytkowania oraz dopełnienie stylizacji, które nigdy nie wyjdzie z mody. W tym roku we współpracy z Ambasadorami – Natalią Kukulską i Michałem Dąbrówką – projektanci W.KRUK stworzyli wzory barwnych, jedwabnych chust oraz skórzanych akcesoriów, inspirowanych muzycznym klimatem kolekcji biżuterii Longplay.

produkty sygnowane W.KRUK

Sygnowane
W.Kruk

Akcesoria W.KRUK produkowane są z największą precyzją w polskich manufakturach. Wyróżnia je dobór najwyższej jakości włoskich skór i materiałów. Charakterystyczny firmowy pattern widoczny na torebkach, portfelach i etui podkreśla jubilerski rodowód W.KRUK. Oryginalność produktów potwierdza emblemat marki i wzór firmowy na podszewce, zainspirowane koroną brylantowego pierścionka zaręczynowego Jedyny®, ikony W.KRUK.

Unikalne
Wzory

Chusty W.KRUK wytwarzane są z naturalnego jedwabiu. Zachwycają wielobarwnymi wzorami inspirowanymi autorskimi kolekcjami biżuterii. W ofercie znajdują się modele o różnych wielkościach, które będą idealnym dodatkiem do stylizacji. Wpleć je we włosy, załóż jako pasek do spodni lub kolorowy akcent przy torebce, łącz chusty i torebki ze sobą w modne zestawy. Dla linii toreb projektowane są dedykowane breloki, które podkreślają jubilerski rodowód W.KRUK.

produkty sygnowane W.KRUK

Ponadczasowe klasyki

Akcesoria W.KRUK to kwintesencja nowoczesnej klasyki. Wykonane z najwyższej jakości skór stanowią uniwersalną propozycję dodatków, które nigdy nie wyjdą z mody.​

perfumy inspirowane diamentami
perfumy inspirowane diamentami

zapachy inspirowane diamentami

Wody perfumowane inspirowane najrzadszymi kamieniami świata.
Nowoczesne i szlachetne kompozycje zapachowe, stworzone na bazie najcenniejszych składników haute parfumerie. ​