Pokaż filtry
Cena
Kruszec
Kamień
Sposób wykończenia
Asortyment
Twój wybór: Wyczyść filtry
Ukryj filtry
Trafność
  • Trafność
  • od najnowszych
  • Po cenie (rosnąco)
  • Po cenie (malejąco)
  • Według sprzedaży
Jesteś na stronie: z   4 Przejdź

Biżuteria - Celebrytki

Celebrytki to delikatne łańcuszki z przywieszkami. Zawieszki mogą być dobierane indywidualnie i kupowane oddzielnie, tworząc za każdym razem oryginalną kompozycję.

Subtelne łańcuszki z bardzo delikatnymi wisiorkami mogą być noszone zawsze, bez względu na stylizację czy okazję. Najbardziej popularne są te lekko opięte na szyi, nawet z kilkoma przywieszkami. Celebrytki mogą być wykonane z dowolnego kruszcu – srebrne, pokryte złotem żółtym lub różowym albo całe ze złota.

Wybór zawieszek jest ogromny i mogą być one nabywane osobno. Najczęściej wybierane są serduszka, kwiaty, koniczynki lub znaki nieskończoności. Można je nosić pojedynczo lub w grupach. Poszczególne zawieszki mogą mieć znaczenie symboliczne i być dobierane do konkretnej okazji.

Celebrytki złote i srebrne

Złote celebrytki w złocie 375, dziecięca biżuteria złota i srebrna, celebrytki pozłacane na żółto, celebrytki z cyrkonią, celebrytki bez kamienia — srebrne i złote, srebrne celebrytki od W.KRUK.

Piękne naszyjniki — celebrytki od W.KRUK

Piękne pozłacane naszyjniki, biżuteria z motywami boho, stylowe i modne celebrytki, uniwersalne łańcuszki srebrne i złote, naszyjniki i biżuteria ślubna, naszyjniki rodowane W.KRUK.