Pokaż filtry
Cena
Kruszec
Kamień
Sposób wykończenia
Asortyment
  • Wisiorek (12)
Twój wybór: Wyczyść filtry
Ukryj filtry
Trafność
  • Trafność
  • od najnowszych
  • Po cenie (rosnąco)
  • Po cenie (malejąco)
  • Według sprzedaży

Biżuteria Dziecięca - asortyment wisiorek

Biżuteria dla dziecka. Chrzest i Pierwsza Komunia to bardzo ważne wydarzenia w życiu dziecka i jego rodziny. Do obu z nich przygotowania trwają przez wiele tygodni. Zwykle najtrudniejszym zadaniem dla gości jest wybór odpowiedniego prezentu. W tej sytuacji niezmiennie od lat najlepszym rozwiązaniem jest odpowiednio zaprojektowana biżuteria dla dzieci. Medaliki, łańcuszki, kolczyki wykonane ze srebra czy złota zawsze będą doskonałym prezentem. Rodzaj kruszcu należy dobrać do upodobań rodziców dziecka lub w przypadku Komunii, samego zainteresowanego. Oczywiście należy też wrócić uwagę na swoje możliwości finansowe. Wysokiej klasy biżuteria, wykonana według najlepszych wzorów, opracowanych przez uznanych projektantów, na szczęście wcale nie musi być droga. Biżuteria dla dzieci na chrzest. Maluchowi warto podarować coś, co przez całe życie będzie mu towarzyszyło i stanowiło dla niego piękną pamiątkę Chrztu Świętego. Delikatne łańcuszki z medalikami lub krzyżykami cieszą się ogromną popularnością. Taki prezent może być zapakowany w okolicznościowe pudełeczko z okazjonalną tabliczką, na której wygrawerowane zostanie imię dziecka i data chrztu. Bardzo dobrym pomysłem jest też podarowanie łańcuszka nieco większego, np. wraz z medalikiem i krzyżykiem, który dziecko będzie mogło nosić już w dorosłym życiu. Grawerowany napis na odwrocie medalika czy krzyżyka przypominać mu będzie o jednym z najważniejszych dni w życiu. Biżuteria komunijna. Z okazji Pierwszej Komunii Świętej dzieci także otrzymują łańcuszki z medalikami i krzyżykami, ale tu goście mają już znacznie większe możliwości. Dziewczynki z pewnością ucieszą się z pięknych kolczyków, które będą mogły im towarzyszyć przez całe życie. Srebrne czy złote, zdobione cyrkoniami lub brylancikami, będą cudownym prezentem. Coraz bardziej popularne są bransolety na rękę, które stanowią świetny pomysł na prezent dla chłopców. Te wykonane z łańcuszka, ze specjalną blaszką, na której można umieścić grawerowany napis, wybierane są coraz częściej. I choć chłopcy zazwyczaj muszą dorosnąć do takich prezentów, później mogą one towarzyszyć im przez całe życie.

Biżuteria dziecięca ze srebra i złota

Biżuteria dziecięca ze srebra, biżuteria dla dziecka z cyrkonią, kolczyki dla dziewczynki, wisiorki dla dziecka, łańcuszki do wisiorków srebrnych i złotych, zawieszki do bransoletek beads i charms.

Biżuteria dla dziecka na prezent

Modne wisiorki srebrne i złote, stylowe i lekkie celebrytki, klipsy zamiast kolczyków, pamiątka na komunię, biżuteria, unikalna biżuteria ozdobiona cyrkonią, klasyczna biżuteria z brylantami.