Kwiaty Nocy – zasady użytkowania

Kolekcja Kwiaty Nocy to biżuteria delikatna tak jak kwiaty, które z powodzeniem naśladuje. Bardzo istotne jest jej bezpieczne przechowywanie. Najlepiej do tego sprawdzą się miękkie woreczki lub szkatułki.

Szczególną ostrożność należy zachować podczas jej użytkowania. Fantazyjne kształty oraz kolory wymagają ochrony przed uderzeniami, zahaczeniem oraz działaniem substancji chemicznych. Tych ostatnich, a także wody należy się wystrzegać ze względu na misternie tworzoną emalię. Biżuterię powinno się każdorazowo zdjąć przed myciem rąk, wykonywaniem prac domowych, uprawianiem sportów, spaniem itp. Bezpośredni kontakt biżuterii z perfumami (zawierają alkohol) może powodować uszkodzenia emalii.

Ze względu na konstrukcję kolekcja posiada ograniczenia korekty rozmiarów oraz czyszczenia. Z uwagi na naniesione powłoki galwaniczne, tj. złocenie, czarne rodowanie mogą one w wyniku użytkowania ulegać wytarciu.

Biżuteria W.KRUK

Aby biżuteria W.KRUK towarzyszyła Ci jak najdłużej, zadbaj o nią od momentu zakupu.

Biżuterii nie należy zginać, rozciągać, zbyt ciasno zawijać oraz narażać na ścieranie się, gdyż może to spowodować trwałe odkształcenie, zagięcie, złamanie lub zerwanie. Szczególną ostrożność zachowaj podczas użytkowania cienkich łańcuszków i delikatnych elementów biżuterii.

Składniki kosmetyków (perfum, dezodorantów, kremów itp.) oraz detergentów mogą być przyczyną przebarwień biżuterii lub skóry w miejscu jej kontaktu z biżuterią. Kosmetyki stosuj przed założeniem biżuterii.

Unikaj kontaktu biżuterii z wodą, która może spowodować matowienie i przebarwienia. Biżuteria wymaga regularnego czyszczenia. Przynajmniej raz w miesiącu przemyj ją specjalną ściereczką dostępną w salonach W.KRUK lub skorzystaj na miejscu z profesjonalnego czyszczenia zakupionej u nas biżuterii.

Biżuterię przechowuj w specjalnych szkatułkach lub woreczkach z miękkiej tkaniny, które chronią ją przed uszkodzeniem, zakurzeniem i przebarwieniami.

Ściereczka do czyszczenia biżuterii
Ściereczka do czyszczenia biżuterii ze srebra >> sprawdź!

Czyszczenie biżuterii
Ściereczka do czyszczenia biżuterii z kamieniami szlachetnymi i perłami >> sprawdź!

Czyszczenie biżuterii ze srebra i złota
Ściereczka do czyszczenia biżuterii ze złota >> sprawdź!

Szkatułka na biżuterię od W.KRUK
Szkatułka na biżuterię >> sprawdź!Sprawdź ofertę profesjonalnych produktów do czyszczenia i pielęgnacji biżuterii >>