Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności »

  OK

Klub Dla Przyjaciół Administrator

W.KRUK SA
ul. Pilotów 10
31-462 Kraków

Dotyczy: przetwarzania danych osobowych przez W.KRUK SA

Szanowni Państwo,

Działając w imieniu W.KRUK SA z siedzibą w Krakowie, w związku ze zbyciem przez Vistula Group SA ze skutkiem na dzień 1 kwietnia 2015 roku zorganizowanej części przedsiębiorstwa funkcjonującej obecnie w ramach przedsiębiorstwa Vistula Group SA jako Jednostka Organizacyjna W.KRUK, obejmującej m.in. zbycie zbiorów danych osobowych, niniejszym na podstawie art. 25 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych informujemy, że:

począwszy od dnia 1 kwietnia 2015 roku administratorem Państwa danych osobowych będzie:

W.KRUK Spółka Akcyjna
ul. Pilotów 10
31-462 Kraków

Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu podejmowania działań handlowych i marketingowych w związku z uczestnictwem w programach lojalnościowych;

Państwa dane osobowe przetwarzane są w następującym zakresie (w zależności od podawanych przez Państwa danych): nazwiska i imienia, daty urodzenia, miejsca urodzenia, adresu zamieszkania lub pobytu, miejsca pracy, zawodu, wykształcenia, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej, daty imienin oraz rozmiaru odzieży i obuwia;

Państwa dane osobowe zostały pozyskane przez Spółkę w związku ze zbyciem przez Vistula Group SA z siedzibą w Krakowie (31-462) przy ul. Pilotów 10 ze skutkiem na dzień 1 kwietnia 2015 roku zorganizowanej części przedsiębiorstwa funkcjonującej poprzednio w ramach przedsiębiorstwa Vistula Group SA jako Jednostka Organizacyjna W.KRUK, obejmującej m.in. zbycie zbiorów danych osobowych;

Przysługuje Państwu prawo do wglądu do treści Państwa danych osobowych oraz ich poprawiania, a także żądania usunięcia Państwa danych osobowych i zaprzestania ich przetwarzania przez Spółkę.

Zmiany danych w programie Klub Dla Przyjaciół można dokonać osobiście w Salonach W.KRUK na terenie całej Polski lub wysyłając maila na adres:

klubdlaprzyjaciol@wkruk.pl – dla aktualizacji danych
rezygnacjazprogramu@wkruk.pl – dla rezygnacji z programu

W treści zgłoszenia należy podać: nr karty, imię, nazwisko, adres pocztowy i telefon kontaktowy w celu identyfikacji Klienta.