New Diamond by W.KRUK®
W.KRUK, ekspert w dziedzinie brylantów, przedstawia najbardziej nowoczesne oblicze najcenniejszego kamienia jubilerskiego świata.
dowiedz się więcej

New Diamond by W.KRUK® to wyjątkowy diament stworzony w laboratorium, przez człowieka. Spektakularny i piękny, o parametrach identycznych, jak diament wydobywany metodą tradycyjną.

jak rodzi się diament

dowiedz się więcej
Diamenty
New Diamond
by W.KRUK®

Odkryj piękne i prawdziwe diamenty stworzone przez człowieka. Białe, niebieskie oraz różowe diamenty New Diamond by W.KRUK® zachwycają wysokiej klasy czystością i barwą najbardziej pożądanych kamieni jubilerskich świata. New Diamond by W.KRUK posiadają wszelkie cechy tradycyjnych diamentów.

Wyróżnia je fakt, że powstają w laboratoriach, jako wyraz innowacyjności i odpowiedź na potrzeby współczesności. Diamenty New Diamond by W.KRUK podlegają tym samym zasadom certyfikacji, co diamenty wydobywane metodą tradycyjną. Dzięki innowacyjnej technologii kolorowe brylanty – niebieskie czy różowe – które do tej pory były ozdobami królewskich szkatułek, mogą zalśnić u Ciebie.

Pierścionek Doskonały® dostępny jest w wariantach: biały brylant New Diamond by W.KRUK® w oprawie żółtego złota, różowy New Diamond by W.KRUK® w różowym złocie oraz niebieski New Diamond by W.KRUK®, otulony złotem białym. Idealny pod każdym względem. Kolekcję uzupełniają kolczyki i zawieszki z diamentami New Diamond by W.KRUK®.

Pierścionek Doskonały®

Pierścionek zaręczynowy Doskonały® to wyraz uwielbienia piękna i hołd dla absolutnej perfekcji. Brylant New Diamond by W.KRUK został osadzony w najbardziej doskonałej figurze matematycznej jaką jest koło, dzięki czemu lśni pełnią swojej mocy. Czteroramienna korona pierścionka odzwierciedla kierunki świata, wskazując północ, południe, wschód i zachód. Dzięki temu Pierścionek Doskonały® symbolizuje połączenie nowoczesności i nauki z przyrodą, tak jak stworzony przez człowieka diament, który oprawia.

Pierścionek Doskonaly® dostępny jest również z brylantem New Diamond by W.KRUK® w szlifie Eternal Heart o kształcie serca, osadzonym w trzyramiennej szlachetnej koronie złota. Ten szczególny rodzaj szlifu, z uwagi na swój kształt, wymaga szczególnej precyzji. Jest niezwykle cenny, jak miłość, którą symbolizuje. New Diamond by W.KRUK® w szlifie Eternal Heart łączy tradycję z nowoczesnością uczuciem, które trwa na zawsze.

Pierścionki Doskonały® oraz biżuteria z diamentami New Diamond by W.KRUK powstają w Manufakturze W.KRUK i dostępne są wyłącznie w salonach firmowych i sklepie internetowym marki.

Gwarancja jakości i certyfikacja

Niemożliwe jest odróżnienie diamentu New Diamond by W.KRUK od diamentu tradycyjnego o takich samych parametrach. Tylko wyspecjalizowane laboratoria dysponują technologiami umożliwiającymi ich identyfikację. W.KRUK jako ekspert w dziedzinie brylantów, gwarantuje klientom najwyższą jakość doradztwa i precyzyjnie informuje o parametrach oferowanych kamieni jubilerskich. Dlatego każdy diament New Diamond by W.KRUK na rondyście kamienia oznaczony został laserowymi znakami firmowymi. Zarówno logo W.KRUK jak i znacznikiem ND, które widoczne są tylko przy 10-krotnym powiększeniu.

Dodatkowo, biżuteria zdobiona New Diamond by W.KRUK oznaczona jest specjalnym grawerunkiem „ND” i posiada specjalne certyfikaty gwarantujące zarówno autentyczność i jakość biżuterii, jak i samego kamienia.

Obok certyfikatu rzeczoznawców brylantowych W.KRUK, do biżuterii New Diamond by W.KRUK dołączany jest certyfikat ALTR Created Diamonds. Ponadto, każdy z produktów z kamieniem 0,5 ct lub większym (podobnie jak w ofercie diamentów tradycyjnych), posiada także międzynarodowy certyfikat International Gemmological Institute.

Zapytaj naszych ekspertów o New Diamond by W.KRUK® newdiamond@wkruk.pl