Martyna Wojciechowska
Nieśmiertelnik
Peace
Hope
Love
Pokój, nadzieja i miłość to według Martyny Wojciechowskiej najcenniejsze, co można dziś powiedzieć światu.
Dlatego haseł tych nie mogło zabraknąć w bestsellerowej kolekcji autorskiej biżuterii Freedom, którą Martyna od lat współtworzy z W.KRUK. Jej najnowsza odsłona to nowoczesna i minimalistyczna biżuteria, której wymowne przesłanie zapisano wyraźnym i głębokim grawerunkiem w srebrze.
Nieśmiertelnik
Pokój, którego potrzebują wszyscy
Dzisiaj bardziej niż kiedykolwiek potrzebujemy pokoju. Tą podstawową wartością chcemy się dzielić poprzez biżuterię. W najnowszej edycji Freedom znalazły się nowoczesne monokolczyki z grawerunkiem haseł kolekcji. Można łączyć je w dowolne kompozycje lub nosić pojedynczo, jako osobisty statement.
Nadzieja na lepsze jutro
Nadzieja zawsze jest z nami. Wierzymy w lepsze jutro i razem możemy na nie wpłynąć! Ważnym i niezwykle wyrazistym elementem w kolekcji Freedom jest nieśmiertelnik, na którym jubilerzy z Manufaktury W.KRUK zapisali wszystkie trzy ważne dla Martyny słowa przesłania.
Miłość, którą chcemy się dzielić
W kolekcji Peace. Hope. Love. nie zabrakło oczywiście beadsów. Te minimalistyczne zawieszki niosą ze sobą bardzo ważny przekaz. Symboliczna biżuteria Freedom dedykowana jest wszystkim tym, którzy chcą powiedzieć światu, że przesłanie pokoju, nadziei i miłości jest im bliskie.
Bransoleta
Zobacz Martynę Wojciechowską w spocie Peace. Hope. Love. dla W.KRUK
Video Placeholder
Video Placeholder