Pokaż filtry
Cena
Kruszec
Kamień
Rozmiar
Asortyment
Twój wybór: Wyczyść filtry
Ukryj filtry
Trafność
  • Trafność
  • od najnowszych
  • Po cenie (rosnąco)
  • Po cenie (malejąco)
  • Według sprzedaży
Jesteś na stronie: z   8 Przejdź

Pierścionki i obrączki

Pierścionki z obrączką

W W.KRUK na wszystkich Zakochanych czekają wyjątkowe pierścionki zaręczynowe, które fantastycznie komponują się z obrączką. W zależności od Waszych upodobań możecie zdecydować się na zakup modeli z tej samej kategorii lub połączyć ze sobą różną biżuterię. Tego typu dodatki — tworzone z dbałością o każdy detal będą Wam przypominać o wyjątkowym dniu ślubu.


W tej kategorii można znaleźć również srebrne i złote pierścionki w kształcie obrączki, które nie zawierają kamieni lub zostały nimi przyozdobione na całej szerokości. Wybierz model, który możesz z powodzeniem nosić na co dzień i nie tylko. Serdecznie zapraszamy do poznania wszystkich z przygotowanych przez nas propozycji.


Komplet pierścionek zaręczynowy i obrączka


Jeżeli szukasz pierścionka, który będzie doskonale prezentował się z wybraną później obrączką, to postaw na egzemplarze, które pięknie wyglądają w parze i stanowią dla siebie pewnego rodzaju dopełnienie na palcu. Taka biżuteria stanowi idealny wybór dla tych kobiet, które chcą nosić pierścionek zaręczynowy i obrączkę na jednej ręce.