Pokaż filtry
Cena
Rozmiar
Kamień
Kruszec
Asortyment
Twój wybór: Wyczyść filtry
Ukryj filtry
Trafność
  • Trafność
  • od najnowszych
  • Po cenie (rosnąco)
  • Po cenie (malejąco)
  • Według sprzedaży
Jesteś na stronie: z   6 Przejdź

Biżuteria - Na chrzciny dla chłopca

Chrzest jest wydarzeniem, na które bliscy przygotowują się niemal od chwili narodzin maluszka.

Ten – z reguły nieświadomy całego zamieszania, które dzieje się wokół niego – kiedyś z pewnością zechce, aby mu o tym opowiedzieć, pokazać zdjęcia i nakręcone filmy. Na pewno z wielkim zaciekawieniem będzie ponownie oglądał prezenty, którymi w dniu chrztu zostanie obdarowany przez bliskich. Prezent na chrzciny dla chłopca powinien być ładny, trwały, a jeśli ma dodatkową wartość sentymentalną, to z pewnością może towarzyszyć najpierw chłopcu, a potem dorosłemu mężczyźnie przez całe życie.

Medalik z łańcuszkiem – klasyczna biżuteria na chrzciny

Biżuteria od lat jest chętnie wybierana jako prezent na chrzciny. Niektórzy decydują się na delikatne egzemplarze: przepiękne, subtelne łańcuszki z odpowiednio dobranymi medalikami lub krzyżykami. Taki zestaw jest bardzo dobrą pamiątką chrztu, przechowywaną zwykle z książeczką do nabożeństwa i z różańcem.

Coraz większą popularnością cieszą się także łańcuszki i medaliki nieco większe, które można nosić na szyi przez całe życie. Maluszek nie założy takiego zestawu, ale już nastoletni chłopcy, a potem dorośli mężczyźni nie rozstają się z takimi precjozami. Bardzo miło jest też po latach zobaczyć, że prezent, który chrześniak otrzymał jako prezent na chrzest, towarzyszy mu w codziennym życiu.

Dziś powodzeniem cieszą się nie tylko łańcuszki i medaliki z najpopularniejszego żółtego złota.

Coraz częściej stawia się na białe złoto lub srebro. Wszystko to związane jest z aktualnie panującymi trendami.

Spersonalizowany prezent na chrzciny dla chłopca

Wybierając prezent na chrzest, warto też pomyśleć o przedmiotach, które oprócz tego, że są piękne, mają także powiększoną wartość sentymentalną. Tę zapewniają chociażby łańcuszki na rękę ze specjalnie wbudowanymi elementami, na których można wygrawerować przykładowo imię dziecka i datę chrztu.

Podobnie sytuacja wygląda, jeśli chodzi o zegarki. To ciągle modny prezent na chrzest dziecka.

Klasyczne modele nigdy nie wyjdą z mody, nawet pomimo nieustannego postępu technologicznego. Piękny zegarek z wygrawerowanym napisem na kopercie będzie cudowną pamiątką na całe życie.

chrzciny, chrzest, biżuteria