Pokaż filtry
Cena
Rozmiar
Kamień
Kruszec
Asortyment
Twój wybór: Wyczyść filtry
Ukryj filtry
Trafność
  • Trafność
  • od najnowszych
  • Po cenie (rosnąco)
  • Po cenie (malejąco)
  • Według sprzedaży
Jesteś na stronie: z   6 Przejdź

Biżuteria - Na chrzciny dla dziewczynki

Chrzciny dziecka to – oprócz wielkiego wydarzenia religijnego – okazja do spotkania w gronie rodziny lub bliskich osób. Maluszki najczęściej nie są świadome tego, co się wokół nich dzieje, więc gdy podrosną, z pewnością nieraz będą oglądać filmy oraz zdjęcia zrobione tego dnia. Podobnie będzie z prezentami, bo te, które otrzymają na chrzciny, mogą towarzyszyć im nawet przez całe, dorosłe już życie.

Jeśli szukasz prezentu dla dziewczynki na chrzciny, to znalazłeś się we właściwym miejscu. Sklep W.Kruk to biżuteria i zegarki idealne na prezent na chrzciny. Można podążyć klasyczną drogą i wybrać precjoza od wielu lat świetnie sprawdzające się w roli podarunków na chrzciny. Można też dokonać mniej oczywistych wyborów, które obdarowana dziewczynka z pewnością doceni za kilka lat.

Tradycja zawsze staje na wysokości zadania

Na czele propozycji znajdują się łańcuszki z medalikami. Prześliczne, subtelne, idealne dla malutkiej dziewczynki. Można zdecydować się na te wykonane z tradycyjnego złota w żółtym kolorze. Jednak coraz większą popularnością cieszą się łańcuszki i medaliki z białego złota oraz ze srebra. Takie precjoza będą wspaniałą pamiątką chrztu.

Równie popularne dzisiaj są łańcuszki z medalikami lub krzyżykami, które mogą towarzyszyć dziewczynce na co dzień przez całe dorosłe życie. Czasami zamiast medalika wybierane są piękne ozdobne serduszka, a wiele nastolatek już nie rozstaje się z taką biżuterią.

Biżuteria na chrzciny o jeszcze większej wartości sentymentalnej

Dziś bardzo często dla dziewczynek zamiast łańcuszka wybiera się też kolczyki. Choć z reguły taki prezent musi poczekać kilka lat, zanim wejdzie do codziennego użytku, to trzeba przyznać, że dziewczynki zwykle uwielbiają takie podarunki.

Popularnym prezentem jest też łańcuszek z ciekawą przywieszką, na której wykonano okolicznościowy, grawerowany napis, zawierający najczęściej imię dziecka i datę chrztu.

Podobnie czyni się, ofiarując dziewczynce zegarek. Na jego kopercie również można umieścić taki napis, dzięki czemu zegarek będzie się cieszył ogromnym sentymentem właścicielki.

Biżuteria dla dziecka na prezent

Modne wisiorki srebrne i złote, stylowe i lekkie celebrytki, klipsy zamiast kolczyków, wisiorki dla dziecka, łańcuszki do wisiorków srebrnych i złotych.

Biżuteria dziecięca ze srebra i złota

Biżuteria dziecięca ze srebra, biżuteria dla dziecka z cyrkonią, kolczyki dla dziewczynki, pamiątka na komunię, biżuteria, unikalna biżuteria ozdobiona cyrkonią, klasyczna biżuteria z brylantami.