Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności »

  OK

zegarki-luksusowe-tudor

Tudor W.Kruk Tudor W.Kruk

TUDOR to szwajcarska renomowana marka, której początki sięgają 1926 roku. Powstała z inicjatywy założyciela marki Rolex – Hansa Wilsdorfa i dedykowana jest tym, którzy nie boją się ryzykować i wciąż przekraczają własne granice. Istnieje, by sprawdzać się w ekstremalnych warunkach – na lądzie, w wodzie czy w powietrzu. Czerpie inspiracje ze swojego dziedzictwa, wykorzystując przy tym najnowocześniejszą technologię, ekskluzywne innowacje i pionierską kreatywność. W kolekcji TUDOR znajdują się niezwykle stylowe i funkcjonalne zegarki dla kobiet i mężczyzn, takie jak bestsellerowe modele Black Bay czy Pelagos.

Są tacy, którzy chodzą utartymi szlakami.

Inni rodzą się #gotowinawyzwania.

#BORNTODARE

W lutym 1926 r. Dom „Veuve de Philippe Hüther“, dystrybutora i producenta zegarków, zarejestrował w Genewie znak towarowy „Tudor“, którego pomysłodawcą był założyciel marki Rolex, Hans Wilsdorf. Później, w 1936 roku, markę przeniesiono do Wilsdorf. Tuż po drugiej wojnie światowej Hans Wilsdorf zdecydował, że nadszedł czas na rozwój i nadanie marce właściwej tożsamości. 6 marca 1946 r. stworzył „Montres TUDOR S.A.“, specjalizującą się w modelach zarówno dla kobiet i mężczyzn. Tudor wciąż blisko współpracował z marką Rolex, która zapewniała jej techniczne, estetyczne i funkcjonalne wsparcie, a także dystrybucję i obsługę sprzedażową.

tradycyjna sztuka

ręcznego zegarmistrzostwa

Zegarek TUDOR żyje. Pulsuje. Zajrzyj do jego świata. Świata mikro-precyzji i zaawansowanej technologii we wszystkich jego komponentach. Zbadaj ruch. Poznaj estetykę i wydajność najbardziej wymagającego czasomierza, testowanego w najdrobniejszych szczegółach… aż do obsesji. Miłego dla oka i ekscytującego dla umysłu. Doświadcz najwyższej jakości materiałów, zapewniających jego trwałość i wytrzymałość.

Wszystko to sprawia, że każdy zegarek TUDOR jest wyjątkowy.

David Beckham

Ambasador Tudora

David Beckham David Beckham

David Beckham

Ambasador Tudora

Jako dziecko David Beckham miał marzenie. Na pytanie, kim chciałby być w dorosłym życiu, niezmiennie odpowiadał „piłkarzem”. Ten wczesny zapał sprawił, że stał się jednym z najbardziej uznanych, uwielbianych i odnoszących sukcesy graczy w historii. Na swoim piłkarskim koncie ma grę z trzema głównymi klubami i 115 selekcjami do angielskiej drużyny piłkarskiej, gdzie w 59 meczach grał jako kapitan. Zostawił po sobie wyjątkowy ślad: 6 tytułów mistrzowskich Anglii, 2 puchary Major League Soccer, jednokrotne mistrzostwo Hiszpanii oraz zwycięstwo w Lidze Mistrzów UEFA. Prywatnie, Beckham nosi zegarek TUDOR Royal, który jest uosobieniem wszechstronnego sportowego szyku, ze zintegrowaną bransoletką, karbowaną kopertą i automatycznym mechanizmem.

All Blacks

Reprezentacja Rugby Union z Nowej Zelandii, najbardziej utytułowana reprezentacja rugby na świecie, legendarna, porównywana do piłkarskiej reprezentacji Brazylii, która przed każdym meczem wykonuje tradycyjny maoryski wojenny taniec Haka – jako świadectwo odwagi, siły i woli zwycięstwa.
Zawodnicy All Blacks noszą zegarki Black Bay Chrono, napędzane manufakturowym mechanizmem MT5813 z 70-godzinną rezerwą chodu, dostępne w czarnym macie lub białym opalu.

All Blacks

Poznaj kolekcje

Tudor

Tudor Collection Tudor Collection
Tudor Collection Tudor Collection
Tudor Collection Tudor Collection
Tudor Collection Tudor Collection
Tudor Collection Tudor Collection
Tudor Collection Tudor Collection

W.KRUK jest oficjalnym przedstawicielem marki TUDOR w Polsce. W ciągle rozwijającym się portfolio znajdują się kultowe już modele, jak: Black Bay z kolekcji Heritage, czy Pelagos.

Salony stacjonarne

z ofertą Tudor

Skorzystaj z indywidualnego kontaktu
z naszym ekspertem ds. sprzedaży marek premium: