Rodzaj: | MĘSKIE |
---|---|
Rodzaj zapięcia: | pasek |
Mechanizm: | solarny |
Funkcje: | Data Dni tygodnia |
Kształt koperty: | okrągła |
Kolor tarczy: | czarna |
Opis tarczy: | indeksy |
Materiał wykonania: | Stal Szlachetna |
Materiał wykonania zapięcia: | tworzywo sztuczne |
Wodoodporność: | 200 m |
Szkło: | szafirowe |
Szerokość koperty: | 52,0 mm |
Kolekcja: | Exclusive |
Marka: | G-SHOCK |
Kod producenta: | 4549526321535 |
Sportowy zegarek marki Casio pochodzi z kolekcji G-shock G-steel Metal Twisted G-dual core Guard. Czarna, metalowa koperta znajduje się na bransolecie ze stali szlachetnej. Tarcza, także w kolorze czarnym ma 3 minitarcze. Czasomierz ma wbudowane panele słoneczne. Dodatkowymi funkcjonalnościami tego modelu są automatyczna strefa czasowa, funkcja znajdź telefon, chronograf. Zegarek łączy się z telefonem za pomocą Bluetooth. Model ten pokryty został szkłem szafirowym, odpornym na zarysowania. Wodoodporność zegarka to 200 m, a więc możesz zabrać go na nurkowanie lub trening w basenie.
Na dowód swojej solidności w 2017 roku zegarek G-SHOCK przeszedł test wytrzymałości, dzięki któremu znalazł się na liście rekordów Guinessa wytrzymując nacisk 24 tonowej ciężarówki!
W.KRUK to nie tylko biżuteria. To marzenie kobiet i mężczyzn od 1840 roku. Jesteśmy najstarszą marką jubilerską w Polsce. Nasza historia to nasza duma i najważniejsze dziedzictwo.
Biżuteria W.KRUK pomaga wyrazić ludziom to, co najważniejsze i ponadczasowe. Dlatego jej jakość jest niepodważalna. Od 1840 roku marka tworzy najpiękniejsze wzory biżuterii wykonane ze złota, srebra, kamieni szlachetnych i innych cennych kruszców. W ofercie W.KRUK znajdują się precyzyjnie wykonane kolczyki, naszyjniki, wisiorki, bransolety, broszki oraz pierścionki – w tym pierścionki zaręczynowe i obrączki. Ozdobione brylantami, diamentami oraz innymi kamieniami szlachetnymi zachwycają blaskiem i sprawiają, że momenty w życiu stają się wyjątkowe. W.KRUK otacza Klientów pełną opieką i spełnia wymagania najbardziej wymagających z nich. W.KRUK to również oferta szwajcarskich zegarków – włącznie z ofertą zegarków marki Rolex, Patek Philippe, Cartier, Jaeger Le Coultre, Chopard, Penerai, Hublot, Omega, Tudor, Bulgari, Franck Muller, Zenith, TAG Heuer, Longines, Doxa SUB, Frederique Constant, Tissot, Certina, Rado, Gucci, Epos, Doxa, Swatch, Seiko, Citizen, Carl von Zeyten, Garmin, Timex, Smartwatch, Calvin Klein, Michael Kors, Emporio Armani,Armani Exchange, Hugo Boss, Skagen, Balticus, Lip, Yema.
Wierzymy, że naprawdę ważne jest to, co niezmienne. Choć przemijają mody i dekoracje, to w W.KRUK od 1840 wierzymy w trwałe wartości: MIŁOŚĆ, PRZYJAŹŃ, PIĘKNO, NATURĘ, PRECYZJĘ.