Rodzaj: | MĘSKIE |
---|---|
Rodzaj zapięcia: | pasek |
Mechanizm: | automatyczny |
Funkcje: | Data Dni tygodnia |
Kształt koperty: | okrągła |
Kolor tarczy: | czarna |
Opis tarczy: | indeksy |
Materiał wykonania: | Stal Szlachetna |
Materiał wykonania zapięcia: | skóra |
Wodoodporność: | 200 m |
Szkło: | szafirowe |
Szerokość koperty: | 41,00 mm |
Kolekcja: | DS Action |
Marka: | CERTINA |
Kod producenta: | 7612307144597 |
Ponadczasowy design z nutą wyrafinowanej elegancji sprawia, że zegarek Certina DS Action Big Date Powermatic 80 – C032.430.16.051.00 będzie doskonałym wyborem dla mężczyzn ceniących gustowne i praktyczne dodatki. Klasyka w nowym, oryginalnym wydaniu, sprawdzi się w wielu stylizacjach – zarówno codziennych, jak i tych bardziej oficjalnych. Certina to działająca od wielu dekad szwajcarska marka oferująca najwyższej jakości czasomierze. Wykonana ze stali szlachetnej okrągła koperta w srebrnym kolorze doskonale komponuje się z ciemną tarczą, opisaną za pomocą indeksów liniowych. Czarny męski zegarek Certina DS Action Big Date Powermatic 80 – C032.430.16.051.00 wzbogacono w odporne na zarysowania szkło szafirowe pokryte antyrefleksyjną powłoką. Eliminuje ono refleksy i jednocześnie wzmacnia czytelność przy dużym natężeniu światła. Skórzany pasek jest wygodną alternatywą dla bransolety. Automatyczny mechanizm oraz wskaźnik dni tygodnia ułatwią kontrolowanie czasu. Wodoodporność na poziomie 200 m dowodzi, że produkt ten sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających i aktywnych mężczyzn. Klasyczny, a jednocześnie szykowny wygląd sprawdzi się w wielu stylizacjach.
W.KRUK to nie tylko biżuteria. To marzenie kobiet i mężczyzn od 1840 roku. Jesteśmy najstarszą marką jubilerską w Polsce. Nasza historia to nasza duma i najważniejsze dziedzictwo.
Biżuteria W.KRUK pomaga wyrazić ludziom to, co najważniejsze i ponadczasowe. Dlatego jej jakość jest niepodważalna. Od 1840 roku marka tworzy najpiękniejsze wzory biżuterii wykonane ze złota, srebra, kamieni szlachetnych i innych cennych kruszców. W ofercie W.KRUK znajdują się precyzyjnie wykonane kolczyki, naszyjniki, wisiorki, bransolety, broszki oraz pierścionki – w tym pierścionki zaręczynowe i obrączki. Ozdobione brylantami, diamentami oraz innymi kamieniami szlachetnymi zachwycają blaskiem i sprawiają, że momenty w życiu stają się wyjątkowe. W.KRUK otacza Klientów pełną opieką i spełnia wymagania najbardziej wymagających z nich. W.KRUK to również oferta szwajcarskich zegarków – włącznie z ofertą zegarków marki Rolex, Patek Philippe, Cartier, Jaeger Le Coultre, Chopard, Penerai, Hublot, Omega, Tudor, Bulgari, Franck Muller, Zenith, TAG Heuer, Longines, Doxa SUB, Frederique Constant, Tissot, Certina, Rado, Gucci, Epos, Doxa, Swatch, Seiko, Citizen, Carl von Zeyten, Garmin, Timex, Smartwatch, Calvin Klein, Michael Kors, Emporio Armani,Armani Exchange, Hugo Boss, Skagen, Balticus, Lip, Yema.
Wierzymy, że naprawdę ważne jest to, co niezmienne. Choć przemijają mody i dekoracje, to w W.KRUK od 1840 wierzymy w trwałe wartości: MIŁOŚĆ, PRZYJAŹŃ, PIĘKNO, NATURĘ, PRECYZJĘ.