Pokaż filtry
Cena
Płeć
Mechanizm
Wodoodporność
Funkcje
Materiał paska/bransolety
  • stal szlachetna (31)
Szkło
Producent
Kolekcja
Szerokość koperty
mm
Twój wybór: Wyczyść filtry
Ukryj filtry
Trafność
  • Trafność
  • od najnowszych
  • Po cenie (rosnąco)
  • Po cenie (malejąco)
  • Według sprzedaży

Zegarki Epos - material paska bransolety stal szlachetna

Epos – historia z pasją i marzeniami. Marka Epos powstała ze szlachetnych idei i marzeń, dzięki czemu już od pierwszych dni swojego istnienia skupiała w swoich szeregach prawdziwych pasjonatów i artystów zegarmistrzowskiej precyzji. Swój początek firma datuje na 1925 rok, kiedy to James Auber założył przedsiębiorstwo w Valle de Joux. Za punkt honoru już wtedy postawiono sobie tworzenie niezawodnych czasomierzy z doskonałymi mechanizmami. Dzięki połączeniu zamiłowania do sztuki zegarmistrzowskiej i nowoczesnych technologii opracowano wiele innowacyjnych rozwiązań, z których niektóre są cenione i wykorzystywane aż do dziś. Założyciel marki Epos nigdy nie chciał osiągać celów, podążając drogą na skróty, podobnie jak jego następcy. Dlatego z biegiem lat firma stała się synonimem wysokiej jakości i szyku nie tylko w Szwajcarii, ale na całym świecie. Dość dodać, że wśród wielu ekskluzywnych marek zegarków, Epos jest jedną z niewielu, która oferuje wyroby nie prosto z taśmy produkcyjnej, lecz wykonywane dokładnie tak, jak miało to miejsce dawniej – tworzone i ozdabiane ręcznie przez pasjonatów i specjalistów zegarmistrzowskiego rzemiosła. Tradycja i estetyka na najwyższym poziomie. W kolekcjach marki Epos znajdują się zarówno wytworne, ekskluzywne zegarki dla kobiet, jak i luksusowe czasomierze dla mężczyzn. Można wybierać także między różnymi rodzajami tarcz i wielkościami kopert oraz oczywiście wytwornymi paskami i eleganckimi bransoletami. Zegarki Epos posiadają ponadto wysokiej klasy mechanizmy szwajcarskie z naciągiem automatycznym lub systemami ręcznego nakręcania. Niektóre modele zawierają w sobie wykwintne elementy ozdobne czy dodatkowe funkcje. Zegarki Epos to produkty prestiżowe z wyższej półki, które wykonane zostały z niemal niespotykaną starannością. Elegancja i funkcjonalność przyświecają konstruktorom marki od początków jej istnienia, dlatego też czasomierze Epos z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Zegarki szwajcarskie Epos

Zegarki automatyczne Epos, szwajcarskie zegarki kwarcowe Epos, damskie zegarki Epos, męskie zegarki Epos, zegarki Epos ze szkłem szafirowym, zegarki Epos z paskiem skórzanym.

Zegarki damskie i męskie w W.KRUK

Zegarki Epos z bransoletą ze stali, zegarki szwajcarskie, końcówki kolekcji zegarków, smartwatche, etui podróżne na zegarki, ściereczki do czyszczenia zegarków.