Rodzaj: | MĘSKIE |
---|---|
Kolekcja: | POLARIS |
Marka: | JAEGER-LECOULTRE |
Ten męski zegarek JAEGER-LECOULTRE posiada kopertę wykonaną ze stali szlachetnej. Jej szerokość to 42 mm. Dobrze czytelna, szara tarcza doskonale kontrastuje z jasnymi indeksami i wskazówkami. Wodoszczelność na poziomie 10 bar pozwala na pływanie w zegarku. Gumowy pasek zapinany jest na gustowne zapięcie. Mechanizm automatyczny, złożony z 248 elementów, posiada 65-godzinną rezerwę chodu, a przeszklony dekiel ukazuje kunszt pracy szwajcarskich zegarmistrzów. Chronograf oraz skala tachymetryczna to dodatkowe funkcje. Szkło szafirowe chroni zegarek przed zarysowaniem i uszkodzeniem. Czasomierz sprawdzi się jako dodatek do codziennych, jak i bardziej uroczystych stylizacji.
W zestawie dołączony jest jasny, materiałowy pasek.
W.KRUK to nie tylko biżuteria. To marzenie kobiet i mężczyzn od 1840 roku. Jesteśmy najstarszą marką jubilerską w Polsce. Nasza historia to nasza duma i najważniejsze dziedzictwo.
Biżuteria W.KRUK pomaga wyrazić ludziom to, co najważniejsze i ponadczasowe. Dlatego jej jakość jest niepodważalna. Od 1840 roku marka tworzy najpiękniejsze wzory biżuterii wykonane ze złota, srebra, kamieni szlachetnych i innych cennych kruszców. W ofercie W.KRUK znajdują się precyzyjnie wykonane kolczyki, naszyjniki, wisiorki, bransolety, broszki oraz pierścionki – w tym pierścionki zaręczynowe i obrączki. Ozdobione brylantami, diamentami oraz innymi kamieniami szlachetnymi zachwycają blaskiem i sprawiają, że momenty w życiu stają się wyjątkowe. W.KRUK otacza Klientów pełną opieką i spełnia wymagania najbardziej wymagających z nich. W.KRUK to również oferta szwajcarskich zegarków – włącznie z ofertą zegarków marki Rolex, Patek Philippe, Cartier, Jaeger Le Coultre, Chopard, Penerai, Hublot, Omega, Tudor, Bulgari, Franck Muller, Zenith, TAG Heuer, Longines, Doxa SUB, Frederique Constant, Tissot, Certina, Rado, Gucci, Epos, Doxa, Swatch, Seiko, Citizen, Carl von Zeyten, Garmin, Timex, Smartwatch, Calvin Klein, Michael Kors, Emporio Armani,Armani Exchange, Hugo Boss, Skagen, Balticus, Lip, Yema.
Wierzymy, że naprawdę ważne jest to, co niezmienne. Choć przemijają mody i dekoracje, to w W.KRUK od 1840 wierzymy w trwałe wartości: MIŁOŚĆ, PRZYJAŹŃ, PIĘKNO, NATURĘ, PRECYZJĘ.