Pokaż filtry
Cena
Płeć
Mechanizm
Wodoodporność
Funkcje
Materiał paska/bransolety
Szkło
Producent
Kolekcja
Szerokość koperty
mm
Twój wybór: Wyczyść filtry
Ukryj filtry
Trafność
  • Trafność
  • od najnowszych
  • Po cenie (rosnąco)
  • Po cenie (malejąco)
  • Według sprzedaży
Jesteś na stronie: z   2 Przejdź

Oris

Szwajcarskie zegarki Oris wiodą prym wśród zaawansowanych technologicznie czasomierzy od ponad 100 lat. Modele te uosabiają piękno tradycji zegarmistrzowskiej połączonej z wysoko zaawansowanymi rozwiązaniami, jak implementacja mechanizmów z automatycznym naciągiem, dzięki czemu zegarki Oris charakteryzują się jednym z najlepszych napędów zegarkowych dostępnych na rynku. Czasomierze te odznaczają się nie tylko zaawansowanymi rozwiązaniami, lecz także wyjątkowym designem, który uwydatnia bordowy wahnik jako symbol marki Oris. Historia marki Oris zaczyna się w 1904 roku i do dnia dzisiejszego modele tej firmy są uosobieniem tradycji marki. Projekty zegarków są przeznaczone dla każdego, w ramach idei Oris – „podążaj własną drogą”. Certyfikat Swiss made, uregulowany przez szwajcarskie prawo to dowód na to, jak istotna jest tradycja w procesie produkcji zegarków oraz podkreśla, że wszystkie detale czasomierzy wykonywane są w Szwajcarii.


Zegarki Oris są podzielone na cztery różne kategorie – sportów motorowych, awiacji, kultury oraz sportów wodnych. Ten podział sprawia, że szwajcarska marka Oris pragnie dotrzeć do wszystkich klientów dedykowanymi rozwiązaniami w swoich projektach zegarków.

Zegarki szwajcarskie Oris

Zegarki automatyczne Oris, szwajcarskie zegarki kwarcowe Oris, damskie zegarki Oris, męskie zegarki Oris, zegarki Oris ze szkłem szafirowym, zegarki Oris z paskiem skórzanym.

Zegarki damskie i męskie w W.KRUK

Zegarki Oris z bransoletą ze stali, zegarki szwajcarskie, końcówki kolekcji zegarków, smartwatche, etui podróżne na zegarki, ściereczki do czyszczenia zegarków.