Rodzaj: | UNISEX |
---|---|
Rodzaj zapięcia: | bransoleta |
Funkcje: | Data Rezerwa chodu Wielofunkcyjny |
Kształt koperty: | okrągła |
Kolor tarczy: | czarna |
Opis tarczy: | Nie dotyczy |
Szkło: | mineralne |
Szerokość koperty: | 45,50 mm |
Kolekcja: | S-01 |
Marka: | SECTOR |
Kod producenta: | 8033288962960 |
Nowoczesny smartwatch Sector S-01 R3253157001 z klasą wodoodporności Ip67. Wśród funkcji jakimi dysponujesz z poziomu zegarka znajdują się:
- powiadomienia o połączeniach,
- powiadomienia o wiadomościach,
- powiadomienia aplikacji telefonu,
- krokomierz,
- ciśnieniomierz,
- pulsometr,
- monitor snu,
- tryby sportowe,
- harmonogram,
- alarm,
- kontrola muzyki telefonu,
- stoper,
- minutnik,
- szukanie urządzenia,
- asystent głosowy,
- prognoza pogody,
- kontrola aparatu telefonu,
- tryb samolotowy,
- tryb nie przeszkadzać,
- regulacja jasności ekranu
Lider włoskiej branży zegarków sportowych, Sector Group, łączy szwajcarską technologię i włoski design, aby osiągnąć motto firmy – No Limits – unikalne podejście do życia bez limitów i ograniczeń, które Sector promuje i celebruje.
W.KRUK to nie tylko biżuteria. To marzenie kobiet i mężczyzn od 1840 roku. Jesteśmy najstarszą marką jubilerską w Polsce. Nasza historia to nasza duma i najważniejsze dziedzictwo.
Biżuteria W.KRUK pomaga wyrazić ludziom to, co najważniejsze i ponadczasowe. Dlatego jej jakość jest niepodważalna. Od 1840 roku marka tworzy najpiękniejsze wzory biżuterii wykonane ze złota, srebra, kamieni szlachetnych i innych cennych kruszców. W ofercie W.KRUK znajdują się precyzyjnie wykonane kolczyki, naszyjniki, wisiorki, bransolety, broszki oraz pierścionki – w tym pierścionki zaręczynowe i obrączki. Ozdobione brylantami, diamentami oraz innymi kamieniami szlachetnymi zachwycają blaskiem i sprawiają, że momenty w życiu stają się wyjątkowe. W.KRUK otacza Klientów pełną opieką i spełnia wymagania najbardziej wymagających z nich. W.KRUK to również oferta szwajcarskich zegarków – włącznie z ofertą zegarków marki Rolex, Patek Philippe, Cartier, Jaeger Le Coultre, Breitling, Chopard, Penerai, Hublot, Girard Perregaux, Omega, Tudor, TAG Heuer, Longines, Doxa SUB, Frederique Constant, Tissot, Certina, Rado, Gucci, Epos, Doxa, Swatch, Seiko, Citizen, Carl von Zeyten, Garmin, Victorinox, Rotary, Timex, Wenger, Smartwatch, Calvin Klein, Michael Kors, Emporio Armani, Donna Karan, Armani Exchange, Hugo Boss, Skagen, Plantwear, Balticus, Lip, Yema, Delbana.
Wierzymy, że naprawdę ważne jest to, co niezmienne. Choć przemijają mody i dekoracje, to w W.KRUK od 1840 wierzymy w trwałe wartości: MIŁOŚĆ, PRZYJAŹŃ, PIĘKNO, NATURĘ, PRECYZJĘ.