Pokaż filtry
Cena
Płeć
Mechanizm
Wodoodporność
Funkcje
Materiał paska/bransolety
Szkło
  • mineralne (133)
Producent
Kolekcja
Szerokość koperty
mm
Twój wybór: Wyczyść filtry
Ukryj filtry
Trafność
  • Trafność
  • od najnowszych
  • Po cenie (rosnąco)
  • Po cenie (malejąco)
  • Według sprzedaży
Jesteś na stronie: z   4 Przejdź

Zegarki Skagen - szklo mineralne

Gdy marzenie staje się rzeczywistością. Marka Skagen pochodzi z miejscowości o takiej samej nazwie na Półwyspie Jutlandzkim. Została założona przez małżeństwo Henryka i Charlotte Jorst. Przez lata ich marzeniem było tworzenie zegarków funkcjonalnych i eleganckich w prawdziwie duńskim stylu. Pragnęli też uczynić ze swojej marki renomowanego i znanego producenta, który oferuje niezawodne czasomierze w przystępnej, rozsądnej cenie. Dzięki montowaniu sprawdzonych mechanizmów oraz unikalnemu wzornictwu cel udało się osiągnąć bardzo szybko, a od przeniesienia firmy do Hong Kongu w 2007 roku, marka zyskała sławę i prestiż na całym świecie. Bardzo interesująca jest historia powstania samego logo marki Skagen, które dziś należy do jednych z najbardziej rozpoznawalnych w branży. Ma ono przedstawiać dwa przeciwstawne prądy morskie u wybrzeży Danii – jeden z Morza Bałtyckiego, a drugi z Morza Północnego. Ten prosty wzór łatwo zapada w pamięć, dzięki czemu stał się jednym z charakterystycznych elementów wyróżniających markę na tle konkurencji. Duński, stylowy minimalizm. Zegarki marki Skagen cechują się bardzo minimalistycznym wzornictwem, praktycznie zupełnie pozbawionym dodatków czy zdobień. Oczywiście dostępne są tarcze różnej wielkości i o odmiennych barwach, a także paski czy pozłacane bransolety, wszystko zostaje jednak utrzymane w poczuciu dobrego smaku – bez żadnych oznak gadżeciarstwa i przerostu formy nad treścią. Czyste linie oraz ponadczasowe wzornictwo sprawiają, że czasomierze Skagen trafiają w gusta zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Czasomierze Skagen słyną z trwałości i niezawodności, co wynika z wykorzystania odpornych na uszkodzenia materiałów, a także z montażu m.in. wysokiej klasy szwajcarskich kwarcowych mechanizmów. Warto też zwrócić uwagę na wyjątkowo żywotną baterię. Zegarki Skagen dedykowane są osobom, które cenią proste i minimalistyczne rozwiązania w eleganckim stylu oraz poszukują zegarków odpowiednich na każdą okazję.

Zegarki damskie i męskie Skagen

Zegarki Skagen ze szkłem mineralnym, zegarki z mechanizmem kwarcowym, damskie zegarki Skagen, zegarki męskie Skagen, zegarki z bransoletą ze stali szlachetnej, zegarki z bransoletą ze skóry.

Zegarki w W.KRUK

Zegarki z paskiem z silikonu, zegarki szwajcarskie w W.KRUK, zegarki — okazje, zegarki smartwatch, etui podróżne na zegarki, ściereczki do polerowania i pielęgnacji zegarków.