Pokaż filtry
Cena
Płeć
Mechanizm
Wodoodporność
Funkcje
Materiał paska/bransolety
Szkło
Producent
Kolekcja
Szerokość koperty
mm
Twój wybór: Wyczyść filtry
Ukryj filtry
Trafność
  • Trafność
  • od najnowszych
  • Po cenie (rosnąco)
  • Po cenie (malejąco)
  • Według sprzedaży
Jesteś na stronie: z   4 Przejdź

Zegarki Swatch

Swatch – historia, jakość i estetyka. Firma Swatch powstała w 1983 roku w wyniku fuzji dwóch renomowanych szwajcarskich producentów zegarków: Assuag i SSIH. Na czele nowej marki stanął Nicolas Hayek, który sprawnie zarządzał przedsiębiorstwem aż do swojej śmierci w 2010 roku. Przeprowadził firmę przez okres kryzysu wynikający z napływu tanich zegarków z Japonii i Hongkongu, a następnie uczynił ze Swatcha jednego z najbardziej rozpoznawalnych i niezawodnych producentów czasomierzy na świecie. Od początku swojego istnienia marka zaskakuje i zachwyca modnym, nierzadko innowacyjnym wzornictwem, znakomicie dostosowuje się również do bieżących realiów rynku. Jeszcze w latach osiemdziesiątych ubiegłego stulecia Swatch bez szkody dla jakości zegarków obniżył ich koszty produkcji, co pozwoliło na dotarcie do znacznie szerszej grupy odbiorców. Ten trend utrzymuje się aż do dziś, dlatego w ofercie marki Swatch znajdują się zarówno barwne i nowoczesne zegarki sportowe dla młodzieży, jak i klasyczne, eleganckie i niezawodne zegarki damskie oraz męskie. Niezawodne zegarki na każdą okazję. Kto powiedział, że można mieć tylko jeden lub dwa zegarki? Przecież zupełnie inny fason pasuje do garnituru czy wytwornej i szykownej sukienki, a całkowicie odmienny zegarek należy założyć na czas treningu lub do stroju dziennego. Marka Swatch zauważyła to już blisko 40 lat temu i wyszła naprzeciw nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom. Firma Swatch kojarzona jest przede wszystkim z trwałymi i jakościowymi zegarkami sportowymi oraz casualowymi, w których często można spotkać wzorzyste i kolorowe paski z tworzywa sztucznego. I choć to właśnie dzięki temu marka wypłynęła na szerokie wody jako producent zegarków, dziś jest znana także jako doskonały wytwórca stylowych, eleganckich i ekskluzywnych czasomierzy, które znakomicie sprawdzają się przy oficjalnych wydarzeniach czy na formalnych spotkaniach. Dlatego też w bogatej ofercie marki Swatch każdy znajdzie zegarek dopasowany do osobistych potrzeb i wymagań.

Zegarki szwajcarskie Swatch

Zegarki automatyczne Swatch, szwajcarskie zegarki kwarcowe Swatch, damskie zegarki Swatch, męskie zegarki Swatch, zegarki Swatch ze szkłem hesalitowym, szkło mineralne – zegarki szwajcarskie Swatch.

Zegarki damskie i męskie w W.KRUK

Zegarki Swatch – szkło akrylowe, zegarki szwajcarskie, końcówki kolekcji zegarków, smartwatche, etui podróżne na zegarki, ściereczki do czyszczenia zegarków.