Pokaż filtry
Cena
Kruszec
Kamień
Rozmiar
Asortyment
Twój wybór: Wyczyść filtry
Ukryj filtry
Trafność
  • Trafność
  • od najnowszych
  • Po cenie (rosnąco)
  • Po cenie (malejąco)
  • Według sprzedaży
Jesteś na stronie: z   4 Przejdź

BIRKS

Historia marki Bijoux Birks rozpoczęła się cztery wieki temu, kiedy rodzina Birks była mistrzami złotnictwa w Sheffield w Anglii. Chociaż korzenie marki tkwią głęboko w angielskim rzemiośle, naprawdę ożyły, gdy Henry Birks otworzył butik w sercu Montrealu w 1879 roku. Jego marzenie życiowe stało się rzeczywistością i wyrosło na wspaniałą markę biżuterii, która wciąż kwitnie. Zainspirowany krainą o zdumiewającym naturalnym pięknie i wyjątkowej radości życia, Birks stał się cenną częścią kanadyjskiego dziedzictwa. Dzięki niezrównanej jakości i doskonałemu kunsztowi Birks zajęła trwałe miejsce w sercach Kanadyjczyków i jest obecnie kultową kanadyjską marką, która jest ceniona i dystrybuowana na całym świecie. Kultowe niebieskie pudełko z biżuterią Birks jest częścią życia Kanadyjczyków od 1879 roku.


Od 1879 roku Birks inspiruje się Kanadą, wyjątkową krainą nowych początków i tętniącym życiem gobelinem kultury. Autentyczność, społeczność i kultura ucieleśnione przez kanadyjskiego ducha znajdują wyraz w projektach biżuterii o niespotykanej urodzie i wdzięku. Wywołując bogate poczucie przynależności, Bijoux Birks oddaje hołd cudom kanadyjskiej natury w projektach, które oddają jej ponadczasowe piękno. A ponieważ środowisko jest niezastąpionym skarbem, Bijoux Birks podejmuje zrównoważone i etyczne zobowiązanie z dziedzictwem natury, która inspiruje wyjątkowe kreacje tej marki. Znakomita biżuteria, symbol radości i zachwytu, nadaje pełen wdzięku kształt najbardziej szczególnym momentom naszego życia. Marka Bijoux Birks stała się częścią wielu cennych historii.

Luksusowa biżuteria znanych, światowych marek

Unikalna biżuteria Hulchi Belluni, biżuteria srebrna i złota, klasyczna biżuteria Anna Maria Cammilli, oryginalna biżuteria Gucci, Pasquale Bruni biżuteria luksusowa.

Biżuteria luksusowa

Biżuteria klasyczna Chopard, markowa biżuteria Birks, stylowa biżuteria Nanis, biżuteria damska Casato, unikalna biżuteria marki Enrico Capra, odkryj biżuterię Ginette NY.