Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności »

  OK
Pokaż filtry
Cena
Kruszec
Kamień
Rozmiar
Asortyment
Twój wybór: Wyczyść filtry
Ukryj filtry
Trafność
  • Trafność
  • od najnowszych
  • Po cenie (rosnąco)
  • Po cenie (malejąco)
  • Według sprzedaży
Jesteś na stronie: z   3 Przejdź

BIRKS

Historia marki Bijoux Birks rozpoczęła się cztery wieki temu, kiedy rodzina Birks była mistrzami złotnictwa w Sheffield w Anglii. Chociaż korzenie marki tkwią głęboko w angielskim rzemiośle, naprawdę ożyły, gdy Henry Birks otworzył butik w sercu Montrealu w 1879 roku. Jego marzenie życiowe stało się rzeczywistością i wyrosło na wspaniałą markę biżuterii, która wciąż kwitnie. Zainspirowany krainą o zdumiewającym naturalnym pięknie i wyjątkowej radości życia, Birks stał się cenną częścią kanadyjskiego dziedzictwa. Dzięki niezrównanej jakości i doskonałemu kunsztowi Birks zajęła trwałe miejsce w sercach Kanadyjczyków i jest obecnie kultową kanadyjską marką, która jest ceniona i dystrybuowana na całym świecie. Kultowe niebieskie pudełko z biżuterią Birks jest częścią życia Kanadyjczyków od 1879 roku.


Od 1879 roku Birks inspiruje się Kanadą, wyjątkową krainą nowych początków i tętniącym życiem gobelinem kultury. Autentyczność, społeczność i kultura ucieleśnione przez kanadyjskiego ducha znajdują wyraz w projektach biżuterii o niespotykanej urodzie i wdzięku. Wywołując bogate poczucie przynależności, Bijoux Birks oddaje hołd cudom kanadyjskiej natury w projektach, które oddają jej ponadczasowe piękno. A ponieważ środowisko jest niezastąpionym skarbem, Bijoux Birks podejmuje zrównoważone i etyczne zobowiązanie z dziedzictwem natury, która inspiruje wyjątkowe kreacje tej marki. Znakomita biżuteria, symbol radości i zachwytu, nadaje pełen wdzięku kształt najbardziej szczególnym momentom naszego życia. Marka Bijoux Birks stała się częścią wielu cennych historii.