Pokaż filtry
Twój wybór: Wyczyść filtry
Ukryj filtry
Trafność
  • Trafność
  • od najnowszych
  • Po cenie (rosnąco)
  • Po cenie (malejąco)
  • Według sprzedaży

Nie znaleziono produktów spełniających wybrane kryteria.

EVA NUEVA

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że biżuteria nie odgrywa dużego znaczenia w wyglądzie. Wiele osób traktuje ją wręcz jak zbędny dodatek, bez którego doskonale można się obejść. Z pewnością nie jest to coś, bez czego nie można żyć, jednak produkty Evanueva sprawią, że już nie będziesz mogła sobie wyobrazić wieczorowej kreacji bez naszyjnika czy kolczyków tej marki. Wszystko za sprawą wykwintnego stylu, który sprawia, że biżuteria unikatowa Evanueva staje się atrybutem każdej eleganckiej, lubiącej pięknie wyglądać kobiety.

W Neapolu znajduje się pewne malownicze miasto, które od lat przyciąga tłumy turystów. Mowa oczywiście o Torre del Greco, którego historia sięga czasów starożytności. Co szczególnie ważne, okoliczni mieszkańcy bywają nazywani określeniem „Corallini”, co odnosi się do tego, że niegdyś w pobliskim morzu roiło się od masy koralowej. Tym sposobem miejscowość w XVII wieku stała się jednym z głównych producentów biżuterii koralowej oraz broszek z kamei.

Nie jest to bez znaczenia dla marki Evanueva, która narodziła się właśnie w tym mieście w 2002 roku. Firma powstała z inicjatywy rodziny Iacobelli, do dziś zajmującej się wytwarzaniem biżuterii. Torre del Greco pozostaje siedzibą wielu znamienitych włoskich złotników. Nic zatem dziwnego, że to tutaj Evanueva rozwinęła skrzydła, w szybkim czasie stając się rozpoznawalną marką biżuteryjną, która stale dostarcza klientom produktów najwyższej jakości.

Biżuteria luksusowa Evanueva to przede wszystkim gwarancja najlepszych materiałów. Czerpiąc całymi garściami z bogactwa regionu, marka wykorzystuje przede wszystkim koralowce, kamee oraz perły. Wszystkie pojedyncze elementy są poddawane kompleksowej, odpowiednio dobranej obróbce, mającej nie tylko zabezpieczyć surowiec, ale także wydobyć z niego największy blask. Oczywiście nie brakuje tu także złota i innych metali szlachetnych, podobnie jak diamentów oraz drogocennych kamieni. To wszystko sprawia, że wyroby Evanueva stają się synonimem elegancji, podkreślającej piękno każdej kobiety.

Strategia firmy opiera się na umiejętnym wykorzystywaniu tradycyjnego podejścia do biżuterii. Mowa tu o udoskonalonych przez lata technologiach, służących do zdobienia oraz wykończenia dowolnego pierścionka, naszyjnika czy bransoletki. Etap produkcyjny rozpoczyna się oczywiście od skrupulatnego projektowania, mającego dostarczyć produkty wybitne, odznaczające się niezwykłą, przyciągającą oko formą. Później, po sporządzeniu prototypów, pojedyncze sztuki biżuterii trafiają do wybitnych złotników i rzemieślników, którzy w codziennej pracy wykorzystują nabywane od dawna doświadczenie oraz wyczucie smaku. Co szczególnie istotne, każdy kamień, szlachetny czy półszlachetny jest poddawany ręcznej obróbce. Stanowi to gwarancję niepowtarzalnego efektu, a także bezpieczeństwa. Wszystko po to, by biżuteria ekskluzywna Evanueva nie tylko prezentowała się olśniewająco, ale również by komfortowo się nosiła i nie traciła na właściwościach wraz z upływem czasu.

W poszczególnych kolekcjach marki wiodącą cechą jest szyk oraz luksus. Zjawiskowe naszyjniki w kształcie kolii, oprawione w złoto i ozdobione perłami lub drogocennymi kamieniami sprawią, że podczas uroczystego wyjścia będziesz prezentowała się wyjątkowo. Masywne kolczyki zwrócą uwagę na szyję i obojczyki, które możesz wyeksponować sukienką z odkrytymi ramionami. Choć projektanci biżuterii Evanueva nie boją się ekstrawaganckich rozwiązań, przez co ich wytwory bywają odważne i pełne przepychu, to możesz być pewna, że takie dodatki nie przytłoczą wybranej przez Ciebie stylizacji. Wprost przeciwnie: stworzą spójną całość z dowolną, odświętną sukienką albo eleganckim kostiumem. By podkreślić dłonie, możesz założyć złoty pierścionek wysadzany kamieniami szlachetnymi, który będzie błyszczał w świetle i przyciągał wszystkie spojrzenia. Produkty Evanueva pozwolą Ci poczuć się pewnie – w końcu to Ty powinnaś znajdować się w centrum uwagi.